NecroVision - preview

Autor: Luděk Vostřel | 17.12.2008
Žánr:  PC  | Preview  | Simulátory
Multiplayer: ANO
Mladý americký voják bojující v 1. světové válce objevuje ještě horší místo než bojistě na povrchu Země.

 Za počinem NecroVision stojí Ruská vývojářská společnost 1C Publishing EU, která se v poslední době s vervou pustila dobít herní scénu. Jejich hra Kings Bounty: The legend se chlubí podle informací serveru hodnoceniher.cz průměrným hodnocením 80.88 %, což je opravdu skvělé číslo a pro takovouto společnost je to velmi ceněné. KB: TL se stalo velmi vychvalovaným počinem nejen u odborníků z médií, ale, cože je nejdůležitější, také mezi samotnými hráči.

NecroVision

 
NecroVision není rozhodně žádnou novinkou. Bylo už na několika výstavách, kde jste si ho mohli vyzkoušet. Jenomže, jako by to stále nebylo ono a tak vývojáři stále hru nedokončili, ale venku je beta se 2 misemi a také známe datum vydání, které připadá na 27. březen kvapně se blížícího roku 2009. Na hře se tak pracuje už pár let a současná verze je již několikátá, snad už tedy ta finální která nás svým pekelným prostředím rozehřeje při psím počasí v obludném lednu.

NecroVision


 
V této společnosti pracuje spousta vývojařů zodpovědných za Painkillera. A NV se mu také ve spoustě věcí náramně podobá. Je to samozřejmé, tito přišli s něčím co fungovalo, tak proč to nevyužít znovu, značně přepracované. Celé to je totiž postaveno na enginu, jež využíval Painkiller a také téma podzemního boje démony s upíry už jsme někde viděli. No, proti gustu žádný dišputát, jenom ale doufám že se to autorům celé nevymkne a zvládnou hru kvalitně zpracovat, aby nevypadala jako pouhá kopie, odvar jiné slavnější gamesy.


 

 


  Když se Vy, mladík z USA dostanete do zajetí a jste vedeni na pokusi k profesoru Zimmermannovi, propupkne vpád démonů do německých podzemních katakomb. Vlastně tak můžete démonům děkovat za záchranu života, díky jejich vpádu se Vám podařilo utéct a můžete se tedy dostat. Vymotat se z pár chodeb a je to. Po vzoru Panikillera se dostanete vždy na otevřené prostranství, kde začne pořádná řežba. Útočí na Vás všechno možné. A že vývojářům nechyběla fantazie je jasné na první pohled. Spousta příšer jako kyborgové, zombie, samozřejmě démoni a upíři nebo také neznámé vymyšlené obludy.

NecroVision

 Velkou vadou na kráse je, že místo toh, aby jste si užívali rychlý boj plný akce, spíše nevíte kde Vám hlava stojí a jen pozorujete jak se na Vás vrhají hordy nepřátel, tryští krev a něco vybuchuje. Při takovýchto nascriptovaných situacích člověka přepadne pocit frustrace a možná i dost velkého zklamání. Pokud do finální verze hry využijí všekerý potencial, jež v NV vězí, pak bude opravdu na co se tšit.

NecroVision

Březen, přesně 27. příštího roku se dozvíme jak se to vše vlastně Rusům z 1C Company povedlo. NecroVision spojuje dost netradičně sc-fi podzemní boje s tématickou 1. světovou válkou, což vytváří opravdu nevídaný mix, jež by mohl hráče oslovit. Ovšem vždy se toho dá spoustu zkazit a tak nebudu předbíhat a spolu s ostatními počkám na ono výše uvedené datum a rád se s Vámi později podělím o dojmy z této FPS.

Detaily

Distributor: 1C Publishing EU
Platforma: PC
Multiplayer: ANO

Chcete vidět další Preview platformy PC? Přejděte na stránku PC Preview.