Diablo 3 - popis postav - preview

Autor: Marek Škácha | 11.11.2008
Žánr:  PC  | Preview  | RPG
Na nový díl Diabla se těší každý správný pařan. První dva díly jsou stále velmi oblíbené a doteď je hraje tisíce hráčů na celém světe. Opět se samozřejmě bude jednat o akční rubačku se spoustou příšer. Za koho si ale budete moci zahrát, to vám zodpoví nás

Hned jedna novinka na začátek. Postavy již nebudou mít striktně přiřazená pohlaví, takže si při vytváření vaší postavy vyberete, zda-li chcete aby to byl muž či žena. Takže se dočkáme kupříkladu barbara – ženy, což bude vypadat hodně zajímavě.

 

 

Barbarian

 

Udatný, svalnatý bojovník, který se nebojí ničeho, ani samotného Ďábla.Vychází ze základní verze bojovníka z původního Diabla. Sází především na svoji fyzickou sílu a brutální sílu. Barbar může být schopen používat ty nejsilnější zbraně ve hře. Je také jeden z mála, co se dokáže ohánět obouručními meči či držet v každé ruce sekyru.Barbaři samotní jsou zodpovědní za to, že se nic nestane Mount Arreatu a přilehlých posvátných objektech.

 

 

Vlastnosti:

Cleave - útočení na nepřátele s ohromnou rychlostí a silou.

Ground Stomp - Všechny jednotky v blízkosti zůstanou ochromené.

Leap - Tento útok spočívá v tom, že barba vyskočí vysoko do vzduchu a způsobí velká zranění při dopadu.

Seismic Slam - Barbar začne bušit do země, která se začne otřásat, a vlna, která se vzedne, zničí vše okolo.

Whirlwind - Barbar začne bušit do země, která se začne otřásat, a vlna, která se vzedne, zničí vše okolo.

 

Witch Doctor

 


Doktoři pocházejí z rasy Unbaru. Už od pohledu je vám asi jasné, že se bude od Barbariana hodně lišit. Nemá takovou sílu jako on, takže se musí spolehnout na něco jiného. Witch Doctor sází na magii, různé plyny a různé prášky. K tomu všemu ještě má tu schopnost povolávat mrtvé zpět a ovládat je, těla nepřátel nezůstanou nevyužita, tento šaman si vezme vše potřebné, třeba i mysl zemřelého.

 


Vlastnosti:

Fire bomb - Witch Doktor hází zápalné bomby a působí tak v řadách nepřátel velké škody.

Horrify - V této schopnosti využívá ve svůj prospěch strach a nestvůry jsou tak slabší.

Locust Swarm - U tohoto skillu šaman přivolá hejno kobylek, které se zbaví každého, kdo by mu stál v cestě.

Mass Confusion - Toto kouzlo vyvolá velké zmatky u nepřátel, a ti se poté začnou zabíjet navzájem.

Soul Harvest - V překladu to znamená „sběr duší" a už jistě tušíte, co bude způsobovat. U nepřátel velké ztráty zdraví, zatímco váš Witch Doktor si bude libovat, protože mu stoupne energie.

Postav má být celkem 5. Mezi ně bude patřit i kouzelnice, která bude vynikat, celkem logicky, v používání kouzel, takže příliš nevydrží útoky na blízko. O dalších dvou můžeme zatím jen spekulovat...

 

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Preview platformy PC? Přejděte na stránku PC Preview.