25 nejlepších her na PS3, 3. část - ostatní

Autor: Lukáš Slavkovský | 18.08.2011
Žánr:  PS3  | Ostatní  | Online
Poslední část článku o 25-ti nejlepších titulech je tu. Jakých pět her jsme si nechali nakonec?
 

Posledních pět her nás dělí od ukončení seznamu 25-ti nejlepších her na PS3. Pro připomenutí: cílem tohoto článku je pomoci se orientovat v těch nekvalitnějších titulech, jaké kdy byli pro PS3 vydány, avšak jde jenom o subjektivní názor autora článku. Prosím vezměte do úvahy, že hry jsou seřazeny náhodně, ne podle kvalit. Tak a teď se připoutejte, jdeme na to J.

Ø  God of War 3

Kratosova výprava za pomstou je u konce a Olymp se otřásá v základech. Ukončení epické trilogie je bezpochyby tím nejbrutálnějším zážitkem na PS3, který vás provede podsvětím, světem lidí až na samotný vrch hory Olymp. Za pomoci nových zbraní budete masakrovat nové i staré známe druhy nepřátel, nemluvě o božstvu na Olympu. I když třetí díl nedokázal plně předčit svého předchůdce, God of War 2, pořád je to jedna z nejlepších her svého druhu.

 

Ø  Borderlands

Kombinace FPS-ky a RPG slavila úspěch v podobě hry Borderlands. I když příběhově je hra velice chudá, kooperativní multiplayer i hra po jednoho hráče je natolik návyková, že se od ní budete schopni jenom stěží odlepit. Čtyři hratelné postavy, množství trofejí a možnost ponechat si své věci i level a opakovaně přejít hru proti těžším nepřátelům, vás zaměstná na více než 60 hodin čistého hracího času.

 

Ø  BioShock 2

Druhá návštěva ve městě Rapture je vlastně tou první. V BioShocku 2 se ocitnete v kůži hromotluka zvaného Big Daddy, který hledá svou holčičku, s níž má smrtelné poutu. I když se hra dějově odehrává před události prvního BioShocku, vylepšení v hratelnosti je citelné a tak lze konstatovat, že druhý BioShock dokázal překonat první díl opravdu ve všech směrech. Navíc pokud se vám v Rapture opravdu zalíbilo, po dohrání hry pro jednoho hráče je k dispozici skvělý multiplayer.

 

Ø  Gran Turismo 5

Závodní simulátor Gran Turismo je po nekonečně dlouhé době venku a je nutno říct, že čekání se vyplatilo. Nad tisíc vozů se bude prohánět ve více než dvaceti lokacích a to jak proti umělé inteligenci, tak i v online móde pro šestnáct hráčů. Pro náročnější je tu možnost hrát ve stereoskopickém 3D, připojit oficiální GT volant, stát se závodním jezdcem v týmu, nebo stát se manažerem svého vlastního týmu. Jednoduše a jasně, Gran Turismo 5 poskytuje jeden z nejreálnějších zážitků z jízdy, jaký je v současnosti na trhu.

 

Ø  Unreal Tournament 3

Veterán mezi online FPS-kami, Unreal Tournament, v podobě třetího dílu nastavil laťku hodně vysoko. S možností generovat kupříkladu vlastní mapy nebo mody jsou možnosti hry prakticky neomezené. Multiplayer pro šestnáct hráčů v pěti základních a dvou přídavných modech zaručuje stovky hodin zábavy s přáteli a to dokonce i v split-screenu. Jak bude pokračovat Reaperova cesta ve světě, který se řítí do záhuby, se nedá popsat, to se musí zkrátka zažít

Detaily

Platforma: PS3

Chcete vidět další Ostatní platformy PS3? Přejděte na stránku PS3 Ostatní.