25 nejlepších her na PS3, 2. část - ostatní

Autor: Lukáš Slavkovský | 14.08.2011
Žánr:  PS3  | Ostatní  | Online
Pokračování článku o 25-ti nejlepších titulech, které PS3 nabízí, je tu!
 

Pokračování článku o 25-ti nejlepších titulech je tady. Cílem článku je pomoci se orientovat v těch nekvalitnějších titulech, jaké kdy byli pro PS3 vydány, avšak jde jenom o subjektivní názor autora článku. Prosím vezměte do úvahy, že hry jsou seřazeny náhodně, ne podle kvalit. Tak a teď se připoutejte, jdeme na to J.

 

Ø  Killzone 3

Souboj na Helghanu se v Killzone 2 ještě jenom začal a tak nezbývá naším hrdinům, Ricovi a Sevovi, nic jiného, než jenom pokračovat v boji proti útlaku. Vojna však nabrala trochu nepříznivý směr a nyní je nutné, aby Vekta utekla z Helghanského prostředí dřív, než hlavy vojáků nabodnou na kůl. Hra se vyznačuje především vylepšenou hratelností, co se míření týče, krycím systémem z první osoby, parádním multiplayerem a možností mířit i za pomoci PS Move. Rozhodně dosud nejlepší Killzone.

 

Ø  Red Dead Redemption

V současnosti nejlepší městská akce, tak hráči svorně označují western Red Dead Redemption. V kůži bývalého člena gangu se nyní snažíte vykoupit si svoji slobodu a život své rodiny a to nijak jinak, než jenom lovením ostatním členů již zmíněného gangu. Podle očekávání, hra má všechno, co byste si mohli přát: hlavní i vedlejší úkoly, ježdění na koni, dlouhé pohledy, souboje koltů a tunu detailů, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud hledáte skutečně kvalitní městkou akci, Red Dead Redemption je to nejlepší, co se dá sehnat.

 

Ø  L. A. Noire

Zajímavé spojení městské akce a adventury, také známe jako L. A. Noire, je rozhodně něco, co jsme tu dosud nikdy neměli. Bravurní technické zpracování, které zachytává i ty nedrobnější emoce v tváři postav, umocňuje dojem z vyšetřování každého případu a hra vás od prvního momentu jenom tak nepustí. Rockstar jako vydavatel je v tomto případe jednoznačnou zárukou výhodné koupi, jelikož L. A. Noire je vysoce kvalitní titul, který vám můžeme jenom doporučit.

 

Ø  Portal 2

Již druhé pokračování logické adventury z pohledu první osoby, se opět stalo jedním z největších úspěchů tohoto roku. Vytvářením různých druhů portálů, budete řešit mnohé problematické momenty, které si můžete vychutnat jak ve hře pro jednoho hráče, tak i v kooperativním multiplayeru. Otázka zní, „jste připraveni potrápit své mozkové buňky?“

 

Ø  Street Fighter 4

Často označován za nejlepší bojovku, jakou současná generace konzol nabízí, Street Fighter je zpět v podobě již čtvrtého dílu. S množstvem edicí, ve kterých je možné hru zakoupit, se rozhodně zapotíte i na nejjednodušší obtížnosti, co je přímo ideální pro hardcore fanoušky bojovek. Titul nabízí opravdu hodně hodin tréninku a pak ještě několikanásobně více hodin hraní či už v singleplayeru anebo mutliplayeru.

 

Ø  inFamous 2

Cole McGrath se v novém dílu hry inFamous musí popasovat s hrozbou, která může zničit celý svět. The Beast je na cestě do New Marais, nového útočiště našeho hrdinu a vám nezbývá nic jiného, než zesílit dřív, než Beast přijde. Cole bude mít k dispozici nové přátelé i nepřátelé, těšit se také můžete na nové schopnosti či souboje s minibossy. Hru lze hrát jako hrdina nebo padouch, co mění nejenom dostupnost některých schopností a tím pádem i způsob, jakým hrajete, ale otevírá tak i nové mise. Ať se však rozhodněte jakkoliv, inFamous 2 budete vychutnávat po celou dobu hraní.

 

Ø  Mortal Kombat

Legenda mezi bojovkami, Mortal Kombat, se vrací a to v té nejlepší formě. I když bojový systém je zpočátku trochu pomalejší, po dostatečném tréninku už nic nebráni tomu, abyste svého soupeře vykuchali, jak se patří. Již tradičně se můžete těšit na mnohé staré i nové tváře, nemluvě o placených stahovatelných postavách, jako je Kenshi, nebo legendární filmový vrahoun Freddy Krueger!

 

Ø  Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare2 je často hráči skloňován, jako nejlepší pokračování série Call of Duty a nám nezbývá nic jiného, než-li říct, že právem. Parádní skriptované momenty umocňují dojem z každé mise, do které se pustíte a po ukončení krátkého singleplayeru, vás čekají stovky hodin běsnění v mutliplayerovém režimu hry.

 

Ø  Mass Effect 2

Na PS3 započalo akční RPG Mass Effect svoji pouť až druhým dílem, ale čekání stálo za to. V kůži velitele Sheparda, kterého tělesné pozůstatky byly použity na reprodukci jeho osoby, se vydáte s novými parťáky na nebezpečnou misi, která ovplyvní budoucnost celého vesmíru. Je jenom na vás, jaké přátelé nebo nepřátelé si cestou získáte a jak nakonec celá výprava skončí. Zkrátka, Mass Effect 2 představuje jedno z nejchytlavějších akčních RPG všech dob.

 

Ø  Limbo

Černobílá hříčka Limbo, představuje chlapce, který se snaží přežít v opravdu krutém světě plném nástrah. Tato logická adventura je navzdory svému minimalismu v oblasti grafiky i zvuku nevídaným klenotem, který budete hrát s nesmírnou radostí.

Detaily

Platforma: PS3

Chcete vidět další Ostatní platformy PS3? Přejděte na stránku PS3 Ostatní.