Změny na GameSportu - ostatní

Autor: Michael Davidík | 23.02.2009
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Tento rok GameSport podpoří významný partner, který výrazně zasáhl do našeho dalšího vývoje. Tímto partnerstvím se otevírá nová kapitola GameSportu.
Je tomu již několik měsíců, kdy jsem psal článek k tématu politiky GameSportu, kde jsem zdůrazňoval, že ač GameSport na první pohled působí jako profesionální projekt naše možnosti jsou víceméně na úplně jiné úrovni. Jsme pouze skupina nadšenců, kteří se snaží pro svou komunitu udělat co je v jejich silách.

Tento rok však GameSport podpoří významný partner, který výrazně zasáhl do našeho dalšího vývoje. Tímto partnerstvím se otevírá nová kapitola GameSportu, nejdéle působícího herního magazínu v Česku a Slovensku.
Během měsíce se budete vy naši čtenáři těšit na spoustu změn, které doufám že k lepšímu změní GameSport a pomohou nám vytvářet pro vás lepší stránky o hrách. Konkrétně půjde o následující vylepšení:

  1. Nový přehlednější a o hodně hezčí design kompatibilní se všemi prohlížeči.
  2. Zdálo se vám, že je GameSport málo interaktivní? Nyní na vás bude číhat interaktivita v každém pixelu. Přestavíte si naše stránky tak, jak se libí právě vám a jak vám budou vyhovovat.
  3. Zrychlení celého webu. Pokud se vám GameSport občas načítal pomalu a nebyl vždy v nejlepší kondici, uvidíte výraznou změnu s přechodem na nové servery, které jsou umístěny na páteřní síti českého internetu. (Předem se omlouváme, že jeden den při přesunu nebudeme server aktualizovat) Zároveň děkujeme hostingové firmě IGNUM, že nás po dobu několika let nezištně podporovala a poskytla nám střechu nad hlavou a spoustu různých možností o kterých by se nám mohlo jinde jenom zdát. Čest této firmě, kterou můžeme všem jen vřele doporučit.
  4. Nové funkce našich stránek jako možnost ohodnotit vaši oblíbenou hru, uploadovat vlastní rukou psanou recenzi a nebo fotku svého pařanského doupěte.
  5. Každý měsíc budete moci vyhrát ty nejnovější hry, které teprve vyjdou na všechny GameSportem podporované platformy, což je PC, PSP, PS2, PS3, X-Box 360 a nově i Wii.
  6. Lépe psané články, které budou splňovat stále přísnější kritéria pro náročného čtenáře.
  7. Více informací. Vzhledem k možnostem našeho nového designu a redakčního systému spolu s podstatně preciznější redakční prací, vám nabídneme o každé hře spoustu dodatečných a zajímavých informací a možností.
  8. Bylo na GameSportu málo soutěží? Teď jich budete mít tolik, že v odměnách uvíznete až po krk. Originální hry, trika s herní tématikou a spousta dalších odměn, možná že i nějaké to železo na vylepšení vašeho počítače nebo konzole, na vás bude čekat nejen v soutěžích, ale i jako bonus za navštěvování našich stránek.

Spousta novinek na nás v tomto roce čeká. Spousta snahy a chuti udělat pro vás jeden z nejlepších herních magazínů. S vaší pomocí a podporou to jistě dokážeme.
Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na shledanou už při zítřejší várce nových článků.

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.