TheCrims.com - aneb život mafiána - ostatní

Autor: Filip Kulka | 07.11.2008
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Homepage: www.thecrims.com
Multiplayer: ANO
Představujeme jednu z těch lepších online her! Vžijte se do role mafiána se vším všudy, co byste od života gangstera čekali!

O čem to je?

Online hra thecrims.com je unikátní tím, že jako první online hra nepopisuje nějaké starodávné, nebo budoucí jevy. Zabývá se problematikou a uměním mafiánů, pasáků a obchodníků. Na začátku hry si vyberete svoji podobiznu a poté i postavu. Máte na výběr z těchto postav: Pasák, Gangster, Obchodník, Vazoun a Zloděj. Každá z nich má různé klady a zápory. U pasáka je to jednoduché - má více peněz ze svých kurtizán, ale má menší sílu. Je tedy na Vás, v čem chcete být nejlepší.

Začátek hry

Po registraci máte respekt 5, to znamená, že Vás nikdo nemůže zmlátit (toto je možné až od respektu 200). Jako první věc, kterou uděláte, bude, že půjdete krást rohlíky do samoobsluhy. Ano, zní to směšně, ale každý mafián nějak začíná. I tato činnost Vám však ubírá výdrž, tu si můžete doplnit drogami, nebo v bordelu s nějakou lehkou ženou. Poté se přes různé vloupání do benzínek, zlatnictví atd. dostanete až na vrchol - odkrouhnutí ruského bose. Za tuto věc dostanete nejvíce peněz a nejvíce respektu. Samozřejmě to trochu trvá, něž si na něj můžete dovolit. Samozřejmě, že nevyděláváte pouze loupežemi. Můžete si koupit nějaký klub, noční párty, nebo i bordel a v nich prodávat zboží (drogy i ženy). S tím souvisí již zmiňované drogy a lehké ženy - ty Vám vydělají nejvíce. Proto je dobré si na začátku koupit také nějaké to pole s drogami, nebo lehké dívky.

 


Průběh hry

Když už máte větší respekt a máte na nějaké ty své kurtizány, můžete si koupit i nějaké ty pole s pěstováním trávy, nebo laboratoře na tvrdší drogy, tyto věci poté prodáte za nemalé peníze dealerovi a najednou jste bohatší a silnější. V celé hře se hraje na to, kdo má kolik respektu a peněz. Dále pak také existují gangy. Můžete si založit vlastní gang a pozvat do něj nějaké uživatele - čím více lidí, tím větší síla gangu. Jako gang pak máte další možnosti loupeží a přepadení, které jsou limitovány počtem lidí v gangu. Pokud Vám, nebo někomu z gangu nesedne nějaký jiný hráč, tak se na něj jednoduše domluvíte a zmlátíte ho, nebo mu zničíte všechen jeho majetek. Můžete se však dostat i do vězení, nebo do nemocnice. Do vězení se dostanete, pokud někoho zavraždíte, nebo budete chyceni při nějaké nekalé činnosti. Do nemocnice se dostanete při zmlácení, předávkování drogami, nebo při chycení pohlavní choroby. Z vězení se můžete vykoupit - podplatit strážníky, ale pokud jste v nemocnici, musíte počkat dokud se neuzdravíte, nebo zaplatit např. smskou. Takto hrajete dál, dokud neskončí hrací kolo - to trvá 188 crims dní - u nás je to méně, přibližně měsíc. Poté se Váš respekt vynuluje a začínáte nanovo, máte tedy šanci dostat se do nejlepších 3 z Vaší země, kteří dostanou peněžní odměnu a budou vypsáni v sekci vítězi. Tato hra není rozhodně pro lidi, kteří zastávají klidný život bez trablí, je i docela vulgární, tudíž bych ji nedoporučoval lidem pod 18 let.

Detaily

Platforma: PC
Multiplayer: ANO

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.