Co nás čeká v roce 2009 II.část - ostatní

Autor: Filip Kulka | 29.12.2008
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Další nášup očekáváných her pro rok 2009 je tady!

Delta Force: Angel Falls

Další zajímavý díl série Delta Force by měl vyjít v červenci 2009. Můžeme se těšit na propracovaný příběh, který nás zavede do Jižní Ameriky, konkrétně do států Kolumbie a Venezuela. Převážnou část hry budete v oku lahodící džungli. Vaším úkolem bude rozbít drogové kartely a nastolit politickou rovnováhu. Celá hra je rozdělena do třech kampaní o celkovém počtu dvanácti misí, ve kterých budete muset využít všechny dostupné zbraně ke zničení protivníků.  Hře nebude chybět ani multiplayer, kterého sepodle informací bude moci zúčastnit najednou až 200 hráčů.

Co nás čeká v roce 2009 II.část

Mortal Online

Velmi očekávaná MMO fantasy hra Mortal Online by se měla dostat na trh v srpnu 2009. Ve hře se nachází spousta ras, povolání, hrdinů, princezen, draků a jiných příšerek. Největším plusem hry bude absolutní absence jakýchkoliv levelů ve hře. Hráč tedy bude moci brouzdat po celé mapě bez výjimek (v jiných MMO hrách s levely máte přístupné pouze místa, ve kterých splňujete podmínku Vašeho levelu). Hráč tedy nebude nijak omezen a bude se moci opřít pouze o vlastní skills. Souboje budou realtimové, což znamená, že nebudou klikací, ani z pozadí ovládané statistikou. Dalším překvapivým tahem je netradiční volba first-person pohledu namísto tradičního pohledu z perspektivy třetí osoby.


Mafia 2

Mafia 2 je pokračování známého titul od vývojářů z Illusion Softworks, které tématicky navazuje na předchozí díl, který byl velmi povedený a po zásluze i u hráčů oblíbený. Příběh hry nás zavede do USA v 40. a 50. letech minulého století a nechá každého hráče prožít velmi dramatický příběh s celou řadou výrazných postav. Celá hra je situována do rozlehlého města, ve kterém budete jako mafián plnit různé úkoly. Prožijete přestřelky gangů a budete si moci užít i zajímavé honičky v celé řadé různých historických vozů. Hra je připravena na 3. čtvrtletí 2009.


 

Hearts of Iron 3

Již třetí díl strategické série Hearts of Iron, kterou má na svědomí studio Paradox Interactive, by měl vyjít v 3. čtvrtletí 2009. Nový díl by měl hráče zavést do prostředí druhé světové války a kromě nového vzhledu by měla být k dispozici i ohromná herní mapa.


 

Warhammer 40 000: Dawn of War 2
Druhý díl ze série Warhammer by měl vyjít ve 3. čtvrtletí 2009. Zatím nejsou uvolněny žádné podrobnější informace o hře, tudíž Vám zde popíšeme alespoň předchozí díl (Dawn of War – na který právě tato novinka navazuje).

Deset tisíc let po konci zlatého lidského věku už dávno uplynulo a jednotky Chaosu stále znepříjemňují lidem život. Už nejde o to, kdo vyhraje, ale o to, jak dlouho budou lidé vzdorovat jednotkám Chaosu. Jednotky mají ohromnou přesilu a nikdo z lidí už nedoufá v jejich výhru. Warhammer 40,000: Dawn of War je realtime strategie kompletně zpracovaná v 3D. V online módu máte na výběr z těchto ras: Space Marines, Eldar, Chaos, Orks.  Každá z ras má jiné
elitní jednotky a vyžaduje od hráče rozdílný přístup a taktiku. Singleplayerový mód však nabízí pouze jednu ovladatelnou rasu. Novinkou je možnost koupě elitních vojsk za úspěchy v bitvách (již tedy nemusíte otravně těžit jednu surovinu za druhou a počítat si jejich množství). Dokonalá atmosféra hry je navíc podpořena dokonalým zpracováním zejména detailním 3D prostředím.Campfire: Become Your Nightmare

Campfire: Become Your Nightmare je zajímavý hororový titul, ve kterém překvapivě nejste ten, kdo před zlem utíká nebo proti němu dokonce bojuje, ale jste ten, kdo zlo působí. Příběh hry je inspirován hororovými filmy z minulého století. Vaším úkolem je tedy nahnat v rolích několika různých sériových vrahů co největší počet obětí, jako jsou např. partičky studentů, táborníků, ztracených turistů atd. Tato hra bude vytvořena epizodicky – vývojáři tedy budou moci kdykoliv uvolnit datadisk, ve kterém jsou nové oběti a hlavně noví sérioví vrazi. 

Co nás čeká v roce 2009 II.část

Deus Ex 3

Další ze série slavných first-person RPG z nedaleké
budoucnosti by měla být vydána ve 4. čtvrtletí 2009. U vývoje hry již není původní tvůrce Warren Spector, ale nové montrealské studio společnosti Eidos Interactive. Hra by měla volně navazovat na předchozí díl. Vyjde na těchto platformách: PC, Xbox360 a Playstation 3.Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.