Herní parodie - ostatní

Autor: Marek Škácha | 20.12.2008
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Hry jsou tu s námi již dlouho, něco málo přes 20 let. Některé byly lepší, jiné zase horší. A některé z nich se pokoušelo mnoho lidí zparodovat. Většinou jde o špatné snažení se, kdy jde spíše o trapnost, ale jsou tu i takové výtvory, které stojí za skoukn
GTA Vice City

Série GTA je populární na celém světě. Vše začalo jedním nenápadným dílkem, ve kterém jste se stali gangsterem a prováděli všechny činnosti spojené s touto profesí.Vice City nebyl ani plnohodnotný díl série, byl to spíš takový datadisk. Ale to samozřejmě nikomu nebrání v tom aby vymyslel vtipné video na toto téma. A přesně takové, v hlavní roli s Máriem, udělali jedni šikovní grafici. Podívejte se, jak Mario dokázal přežít ve Vice City. V závěru videa se dokonce podíváme do Racoon City, které nevypadá tak hezky jak by se původně mohlo zdát.

 
 

Pac Man

Populární hrdina z dob dávno minulých o sobě dává opět vědět. Nejde ani tak o parodii v pravém slova smyslu. Je to trailer na připravovaný film Uweho Bolla, ve kterém se zmiňuje právě jméno tohoto sympatického žluťáka. Ve hře unikáte barevným duchům, kteří se vás snaží zničit. Vy jim většinu času nemůžete ublížit, ale jakmile si vezmete ty správné „pilulky“ vše se obrací a najednou se z lovce stává oběť. Trailer je opravdu povedený a možná bychom se konečně mohli dočkat nějakého filmu do Bolla, který by mohl stát za to.

 
 
 
 

Mario Kart Racing

A máme tu opět instalatéra Maria, tentokrát v jeho povedené závodní hře. V malých motokárách se Mario se svými kumpány prohání po tratích a své soupeře ničíte pomocí záludných zbraní. Tady máme jedno video, o které se postaral známý Francouzský komik, který je podobnými nápady proslulí. Jenom jedno upozornění, toto určitě na našich ani jiných silnicích nezkoušejte.

 
 

Mac vs PC

O válce mezi Xbox 360 Play Station 3 a PC jste toho slyšeli už hodně. Všichni říkají, že ta jejich platforma je ta nejlepší, že jejich grafika je skvělá, vaše hnusná atd atd… Ale co chudáci uživatelé počítačů Mac? Nyní tu máme povedené video, které si bere postavičky ze South Parku a staví je do role počítačů Mac a PC s operačním systémem Windows. Jak tohle nakonec dopadne?

 
 
 

Half Life: Full life Consequences

Half-Life se stal před deseti lety modlou mezi hráči stříleček. Na tu dobu měl skvělou grafiku, výborný příběh i umělá inteligence protivníků byla dobrá. Hlavní postavou se stal brýlatý vědec Gordon Freeman, který už několikrát zachránil svět. Nikdo asi nevěděl, že známý vědec ze stanice Blackmesa má bratra Johna. Gordon samozřejmě na všechno sám nestačí, a tak jednou pošle bratrovi email, že potřebuje vytáhnout z jedné bryndy. John na nic nečeká a vydává se bratra zachránit.

 
 

Funny Half-Life Parody


A Half – Life tu máme ještě jednou, tentokrát hodně povedené video, které zobrazuje všechny podstatné události, které se staly během prvního a druhého dílu. Podíváte se tedy na příjezd Freemana do laboratoře, následný souboj s mimozemšťany. Pak zavítáte do City 17, kde si to rozdáte s vojáky Combine a na konec přijde tajemný G – Man a řekne vám „ bla bla bla mistr Freeman!“

 

Parodie budou vycházet asi do té doby, dokud tady budou s námi videohry, tedy doufejme, že hodně dlouho. Přejeme Vám krásné Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, a nepropařte celé Vánoční svátky, přeci jenom je tu dost věcí, které byste mohli dělat, i když i to hraní má něco do sebe :).

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.