Battlefield 2

Battlefield 2

PC  | Akční
Hra, která získala několik ocenění, Battlefield, vtrhla do moderního válčení se svým novým pokračováním Battlefield 2™. Hra přenáší hratelnost a vzrušení ze hry Battlefield 1942™ do moderní éry s vylepšenou týmovou hrou a s těmi technologicky nejvyspělejšími vozidly a zbraněmi, které jsou člověku dostupné.
více >

Battlefield 3

Battlefield 3

PC  | Akční
Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nové verze špičkového herního enginu Frostbite™ 2 studia DICE. Právě tato nejmodernější technologie tvoří základ hry, která bude vynikat především vysokou kvalitou grafického zpracování, celkovou robustností, propracovanými efekty destrukce, dynamickým zvukem a neuvěřitelně věrnými animacemi postav.
více >

Mass Effect 3

Mass Effect 3

PC  | Akční
Starobylá mimozemská rasa Reaperů započala mohutnou invazi a nechává za sebou zkázu a neštěstí. Prakticky každá rasa je na pokraji definitivního vyhlazení. Stejně, jako na úsvitu našeho věku, kdy Reapeři zničili tehdejší civilizované rasy.
více >

Mass Effect

Mass Effect

PC  | Akční
V roli velitele Sheparda, kapitána vesmírné lodi Normandy, představujete poslední naději pro veškerý život v galaxii. Zlotřilý příslušník klanu elitních a nedotknutelných Spectrů Saren objevil tajemství použití apokalyptické síly, schopné zničit galaxii, a pouze vy mu stojíte v cestě.
více >

Mass Effect 2

Mass Effect 2

PC  | Akční
Dva roky poté, co velitel Shepard odrazil invazi Smrťáků s cílem zničit veškerý život, se objevuje nový záhadný protivník. Na hranicích známého vesmíru někdo potichu a nenápadně unáší obyvatele celých lidských kolonií.
více >

Doom 4

Doom 4

PC  | Akční
Doom 4 je počítačová hra od firmy ID Software, kterou vývojáři hry oznámili (7. 5. 2008). Hra bude určena pro všechny obvyklé platformy a bude využívat engine id Tech 5 engine na kterém je postavena hra Rage. Engine hry běžně umožňuje 60 FPS, vývojáři však plánují v singleplayer hře o polovinu méně (30 FPS) z důvodu většího počtu nepřátel. Vydání…
více >

Crysis

Crysis

PC  | Akční
Tropické šílenství od tvůrců hry Far Cry pokračuje v novém, se zmíněnou hrou sice podobném, ne však návazném dobrodružství.
více >

Crysis 2

Crysis 2

PC  | Akční
Pokračování jedné z nejúspěšnějších (a také nejlepších) stříleček na PC je zasazeno do roku 2033, kdy svět zažívá invazi mimozemské rasy. Útoku čelí významná města jako Tokio, Londýn, Rio de Janeiro a především New York.
více >
« Předchozí Další »
1 2 3 4