Mass Effect

Kategorie:  PC  | Akční
Multiplayer: NE
Výrobce: EA
Distributor: EA
Distributor: EA
V roli velitele Sheparda, kapitána vesmírné lodi Normandy, představujete poslední naději pro veškerý život v galaxii. Zlotřilý příslušník klanu elitních a nedotknutelných Spectrů Saren objevil tajemství použití apokalyptické síly, schopné zničit galaxii, a pouze vy mu stojíte v cestě.

 

V roli velitele Sheparda, kapitána vesmírné lodi Normandy, představujete poslední naději pro veškerý život v galaxii. Zlotřilý příslušník klanu elitních a nedotknutelných Spectrů Saren objevil tajemství použití apokalyptické síly, schopné zničit galaxii, a pouze vy mu stojíte v cestě. Pro záchranu miliard lidí musíte udělat vše k zastavení Sarena a zabránit návratu pradávné síly s ničivým účinkem na veškerý organický život
 
Hlavní rysy pc hry Mass Effect
Vychutnejte si rozsáhlý a fascinující příběh, v němž vaše volby ovlivňují osud galaxie
Nechte se unést emocionálními interakcemi s dosud nejrealističtěji digitálně zpracovanými postavami herců v počítačové hře a zcela novou technologii jejich dialogů.
Vydejte se na nové neuvěřitelné dobrodružství** z dílny mistrů žánru RPG, studia BioWare
Úžasná PC grafika ve vysokém rozlišení
Grafické rozhraní a ovládání optimalizované pro PC
Ovládněte bojiště s novým systémem ovládání každého člena jednotky
Pc hra Mass Efect je multiplatformní a vychází take pro herní konzole Sony PlayStation 3 a Microsoft Xbox 360

Záznamy na kartě Mass Effect


Mass Effect Galaxy

Mobil  |  Recenze  |  Akční
Mobilné hry boli vždy na poli videohier považované za niečo menejcenné, hoci s príchodom iPhonu sa veci začali meniť. Šikovný telefón má na to, aby si vybojoval stabilnú pozíciu vedľa handheldov ako PSP či DS.
více >
« Předchozí Další »
1 2 3