Far Cry 3

Far Cry 3

PC  | Akční
Další pokračování akčního běsnění v tropickém ráji, ve kterém se vžijete do promočených bot akčního chlápka, který se ocitá na tajemném ostrově, kde jsou všichni praštění, jeho přítelkyně je nezvěstná a neustále se ho někdo snaží zabít. Situaci se pokusíte vyřešit za pomoci otevřeného světa, nových schopností i herních mechanismů.
více >

Far Cry 2

Far Cry 2

PC  | Akční
Pokračování Jackovy strastiplné cesty tentokrát přesunuté do Afriky, kde si užijete vyprahlou savanu s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách neprostupné džungle.
více >

Far Cry

Far Cry

PC  | Akční
Jako náhodný hrdina se ocitnete na odlehlém tropickém ostrově, kde si šílený muž hraje na boha. Vytváří nové druhy zvířat a nahrazuje ty o kterých si myslí, že jsou geneticky mrtví (lidé).
více >

Half-Life: Opposing Force

Half-Life: Opposing Force

PC  | Akční
Adrian Shepard sedí v transportním vrtulníku, kde je celkem napjatá atmosféra. Nikdo z vojáků si přesně nedovede představit co se skrývá pod názvem Black Mesa a už vůbec netuší s čím tady budou mít tu čest se seznámit. To však záhy zjišťují, když je vrtulník sestřelen jakýmsi plavidlem, které nevypadá jako pozemské...
více >

Half-Life: Blue shift

Half-Life: Blue shift

PC  | Akční
V blue Shiftu se dostáváte do role Barneyho Calhouna, který pracuje společně se stovkami dalších lidí jako člen ochranných složek v supertajném výzkumném zařízení Black Mesa. Jeho každodenní práce spočívá v plnění úkolů, které mu zadávají buď nadřízení nebo samotní vědci jimž musí být neustále na blízku a pomáhat nebo je chránit.
více >

Half-Life 2

Half-Life 2

PC  | Akční
Hráč je opět postaven do pozice Gordona Freemana, který je G-Manem za záhadných okolností přiveden zpět do časoprostoru, aby se pomohl vypořádat s invazí sil Xen na Zemi. Jak se spousta hráčů mylně domnívalo, zničením hlavního mozku mimozemšťanů nebyli útočníci vůbec poraženi. Naopak, společně se ctižádostivým a o své mesiášské úloze slepě…
více >

Half-life

Half-life

PC  | Akční
Half-Life je akční hrou z pohledu první osoby (z ang. first person shooter) s prvky science fiction. Autorem hry je úspěšné studio a později i vydavatel Valve Software, vydavatelem byla tehdy ještě Sierra Interactive (nyní je distribuce všech děl s hlavičkou Half-Life řešena přes systém Steam, který má pod patronátem samotné Valve).
více >

Quake 4

Quake 4

PC  | Akční
Příběh navazuje na staršího předchůdce Quake 2. Odehrává se v budoucnosti, když je Země napadená útočníky z vesmíru, rasou Kyborgů , zvaných Stroggové. Stroggové chtějí vyčerpat všechny přírodní zdroje a z mrtvých protivníků vytvářejí svoje vojáky.
více >