SW: The Old Republic představuje Hutty

Autor: Michael Davidík | 16.02.2009
Aktualizace oficiálních stránek připravovaného titulu Star Wars: The Old Republic přinesla nové screenshoty z planety Nal Hutta, kde žijí známí Huttové, kteří jsou slizcí, ale na to se můžete podívat na zmíněných screenshotech. Pokud znáte sérii Hvězdných válek, tak jistě budete vědět, že na této planetě se narodil velmi známí zločinec se jménem Jabba the Hutt, kterého si vymyslel George Lucas. Nutno podotknout, že obrázky vypadají opravdu nádherně a je vidět, že vývojářský tým Bioware odvádí skvělou práci. Jen tak dál hoši :)

Star Wars: The Old Republic se nebude řadit mezi obyčejné akční RPG titulu, ale bude to masivní multiplayerová hra, která má za cíl konkurovat World of Warcraft. Zda se to povede či ne, nemůžeme zatím soudit, ale podle mnohých má Bioware skvěle našlápnuto na konkurování WoWka.

Bohužel vývojáři drží dost informací pod pokličkou, a tak se ani neví přesné datum vydání, předpokládá se však, že to bude až v příštím roce. Na závěr je nutné dodat, že hra je vytvářena speciálně na PC.