Střílečka Section 8 se připomíná

Autor: Michael Davidík | 25.01.2009
Pokud máte dobrého pamatováka a patříte mezi hráče akčních her z pohledu první osoby, tak si možná bude pamatovat na rok 2005, kdy se objevily první informace o FPS akci zvané Section 8. Uběhlo několik let, nic se nedělo a až nedávno se vývojářský tým TimeGate opět ozval, přičemž připomenutí je to opravdu famózní, jelikož světlo světa spatřil první oficiální trailer a klobouk dolu, je opravdu úžasný. Avšak nemůžeme se zbavit pocitů, že Section 8 kopíruje několik her.

       

Podle dosavadních informací se hra odehrává na futuristických planetách, které jsou zničeny válkami. Těšit se můžete na nekonečné bitvy, kde nebudete mít k dispozici obyčejné zbraně, nýbrž ten nejmodernější arzenál všech dob. Pokud však patříte mezi hráče, kteří při hraní akčních her nemyslí a pouze střílí, co to jde, tak to rychle na Section 8 zapomeňte, jelikož v této hře budete muset používat i strategické myšlení, což dává hře nový a nečekaný náboj, který jistě bude u hráčů oblíbený. Section 8 však není jen o chození po zpustošeném terénu, těšit se můžete také na jezdění v nejrůznějších vozidlech.

Ještě doplníme, že Section 8 pohání Unreal 3 engine a dočkat bychom se měli v třetím kvartálu letošního roku na next-gen mašinkách, tedy PC, Xbox 360 a PlayStation 3.