SOCOM: Confrontation na PS3

Autor: Michael Davidík | 27.12.2008
Slávou ověnčená série SOCOM přichází na PLAYSTATION®3.


SOCOM: Confrontation přináší zážitek z bojů moderní doby, který sérii SOCOM tak proslavil. Novinka je dostupná ke stažení z obchodu PLAYSTATION Store (PS3™) a samozřejmě i na nosiči Blu-ray Disc. Zaměřuje se exkluzivně na hru pro více hráčů v síti PLAYSTATION Network a je vybavena kompletními charakteristikami nejznámějších světových bojových jednotek.

Dej se dohromady s dalšími hráči, vytvořte týmy a bojujte v bojích až pro 32 hráčů a v masivních turnajích. Přizpůsob si svoji postavu a vybav ji pořádným zbraňovým arzenálem. Najmi si další nebo se dej najmout do elitní jednotky složené z volných agentů nebo přátel, se kterými jsi sloužil už někdy předtím.

Ať už budeš hrát v úloze velitele jednotky nebo budeš jen plnit rozkazy, každý dostane svůj úkol. Toto je šance pro váš tým konfrontovat ty nejlepší vojáky na světě a dokázat svoji cenu.

Hra SOCOM: Confrontation v síti PLAYSTATION Network je podporována stránkou SOCOM.com – ta umožňuje spravovat tým on-line i mimo tvoji PS3™ – a bude pravidelně podporována soubory ke stažení na síti PLAYSTATION Network. Zde budou k dispozici nové postavy speciálních jednotek, zbraně a mapy.


  • Adrenalinový zážitek z on-line bojů pro až 32 hráčů v rozlišení High Definition

  • Nový „engine“ určený pro PS3™ s pokročilou fyzikou, tvorbou světla a balistikou včetně modelování penetrace

  • Pokročilý systém komunikace umožňuje hráčům tvořit týmy s přáteli a jednoduše bojovat v on-line bojích
Hra vychází 31.12.2008