PS3 v limitované sérii se 160 GB pevným diskem

Autor: Michael Davidík | 21.12.2008
Společnost Sony Computer Entertainment Europe uvádí na trh limitovanou sérii herní konzole PLAYSTATION®3 (PS3™) s dvojnásobnou kapacitou pevného disku oproti stávajícímu modelu – což představuje prostor pro více zábavy než kdykoli předtím – za doporučenou maloobchodní cenu €449 (cca 10 800 Kč). Nezáleží na tom, co máte rádi – hry, hudbu, videa, obrázky nebo filmy – 160 GB digitálního prostoru pro vás znamená více digitálního obsahu na jednom místě. Zapomeňte na pevné disky v PC a stojany s CD; s novým pevným diskem s kapacitou 160 GB budou mít majitelé všechny svoje média tam, kde je potřebují.

Tento nový model herní konzole PS3 přichází se skvělým herním balíčkem, obsahujícím i kupón na hry v síti PlayStation®Network. Kupón je možné použít ke stažení čtyř skvělých herních titulů ze sítě PlayStation Network; legendární hry Gran Turismo™ 5 Prologue, roztomilé hry Ratchet and Clank™: Quest For Booty, nezvyklé a návykové hry The Last Guy™ a kosmického dobrodružství Super Stardust HD™.

Kromě zvýšené kapacity pevného disku se noví majitelé mohou těšit na všechny ostatní funkce PS3: ohromující a neustále se rozrůstající soubor her nejnovější generace, včetně předcházejících titulů jako Resistance™2, LittleBigPlanet™, MotorStorm® Pacific Rift a inFamous™; filmy na nosiči Blu-ray Disc ve vysokém rozlišení, kvalitním obrazem a úžasným zvukem, přístup k síti Internet, on-line web a videokonference s přáteli, plus on-line hraní s dalšími hráči v rámci sítě PlayStation Network.

PlayStation Network není jen o hrách – vycházející mladé hvězdy mohou svůj talent ukázat celému světu nahráním svých SingStar® vystoupení na stránku MySingStarOnline, fanouškové motoristického sportu najdou to pravé v Gran Turismo™ TV, kvízoví experti si mohou otestovat své vědomosti v boji s jinými hráči z celého světa v on-line kvízech Buzz!™: Quiz TV a milovníci hudby si mohou poslechnout nejnovější kapely z celé Evropy v rámci exkluzivního programu Movement v síti PlayStation Network.

Díky obrovskému množství zábavy a dvojnásobné kapacitě nabízí 160 GB model herní konzole PS3 to nejlepší v oblasti domácí zábavy. Ať sbíráte nové skladby z obchodu SingStore, nahráváte si oblíbené televizní programy s funkcí PlayTV, nebo stahujete nejnovější hry ze sítě PlayStation Network, určitě oceníte přínos zvýšené kapacity této limitované série, která vám umožní dostat z vaší konzole PS3 co nejvíce.