Nový PSP firmware 3.80 download !

Autor: Michael Davidík | 18.12.2007
Dnešním dnem byl vypuštěn nový firmware pro PSP a to verze 3.80, která nabízí hned několik nových vylepšení.

První novou funkcí je tzv. DVR která vám umožní nahrávat na memory stick video z televize (u PSP Slim). Tato novinka je však zatím pouze pro Japonsko, kde je digitální televize pro PSP v provozu. Další vylepšení jsou tato:

- Rozšířena podpora titulů pro PlayStation Network (PSOne her)

- Internetové rádio – přehrávač (Network) – je nutné mít doma wifi pokrytí – v menu PSP najeďte do Network / Internet Radio / About Internet Radio – zde se připojte a poté klikněte na Adding an Internet radio player – zde si můžete vybrat ze dvou verzí Internet Radio Playeru (je možné stáhnou si obě), které se liší pouze vzhledem. Obě nabízejí na výběr z 50 hudebních žánrů, respektive z 50 rádií. Svá oblíbená internetová rádia přes normální prohlížeč internetu si ale nespustíte, což je velká škoda!

- Nové kanály RSS – fotografie, soubory (RSS Channel)

- Nové vizuální efekty při poslechu hudby (Music) – bohužel jen jeden nový efekt – béžové pozadí, které se postupně poškrabává.

Jak tedy vidíte, tak štědrý Ježíšek pro majitele PSP to zase letos moc není. Doufejme tedy, že příští rok bude na přínosnější aktualizace firmwaru lepší.

Tento nový FW 3.80 si můžete stáhnout ZDE: www.playstation2.ic.cz