Nové rozšíření edice eXtra Klasika

Autor: Michael Davidík | 09.12.2008
Série eXtra Klasika, které byla uvedena letošní září, se právě dnes rozšiřuje o nové hry. K sedmnácti stávajícím titulům přibylo 9 nových, které jsou také rozděleny do třech podsérií XK GOLD, XK HIT a XK DATADISK.  

  • V podsérii XK GOLD přibyly dva tituly, které byly již dříve uvedeny v Platinové edici. Jedná se o hry Rome Total War Anthology a Saga Gothic I -II   (v PE byla tato hra uvedena bez prvního dílu). Hry budou v prodeji za 269,-Kč. Na slovenském trhu za 10,99 €/ 331 SK.
  • Posérie XK HIT se rozrostla o 6 nových titulů. Jsou to Lost Planet, Suffering Compilation, Supreme Commander, Zoufalé manželky a dokonce také pecky jako Titan Quest a Toca Race Driver 3. Hry v podsérii XK HIT jsou v prodeji v ČR za 199 Kč, v SR za 7,99€/ 240,60 Sk.
  • V podsérii DATADISK se nově objeví datadisk Titan Quest - Immortal Throne. Podsérie XK DATADISK se prodává v ČR za cenu 149 Kč, v SR za 5,99€/ 180,40 SK.
Kompletní přehled her vydaných v jednotlivých  podsériích najdete na www.cdprojekt.cz/xk. U každé hry naleznete  na webových stránkách také videoprůvodce, který vám hru představí. Pro ty, kteří si hru koupí a zaregistrují na stránkách www.cdprojekt.cz,  je připraven ke stažení i bonusový materiál v podobě detailního průvodce hrou.