Nová FPS akce - Modern Warrior: Special Tactics

Autor: Michael Davidík | 04.02.2009
Patříte mezi hráče akčních her z pohledu první osoby, kteří si libují ve hrách odehrávající se v moderních válkách? Pokud ano, tak byste měli zbystřit, jelikož na PC se řítí Modern Warrior: Special Tactics, jenž zavede hráče do ruské tajné jednotky známé jako SpecNaz. Tato speciální jednotka bojuje proti teroristům a je zaměřena speciálně na střední východ, kde se snaží udržet klik a mír, ale není to vůbec jednoduché, jelikož teroristi opět vyhrožují atomovým atentátem.

Těšit se můžete na dynamicky rozvíjející mise odehrávající se v plném 3D prostředí, které je většinou interaktivní, zničitelné a hořlavé. Autoři si berou velký důraz na vymodelování Iráku a celé Sibiře, aby dodali tak celému příběhu pořádnou atmosféru. Mise by neměly být jednoduché, nýbrž pokročilé, jelikož podle dosavadních informací mají mít počítačový protivníci výbornou AI.

Nebudeme zatím soudit podle obrázků, které sice nevyřazují supr grafickým kabátkem, ale i tak dáváme tomuto titulu určitou šanci. Uvidíme… Datum vydání zatím nebyl zveřejněn, ale přepokládá se, že hra vyjde v letošním roce a to exkluzivně na PC, což již společnost GFI potvrdila.