Mikrofony pro Lips nově kompatibilní i pro Hero Metallica a Rock Band 2

Autor: Michael Davidík | 06.04.2009
Bezdrátové mikrofony dodávané ke hře „Lips“, které sklízejí díky své ergonomii, kvalitě a pohybovým senzorům veliké úspěchy, totiž budou nově kompatibilní s tituly společností Activision “Guitar Hero Metallica” a MTV “Rock Band 2”.

Společnost Microsoft minulý rok dokončila vývoj těchto kvalitních a poloprofesionálních bezdrátových mikrofonů, které nastavily novou laťku pro periferie všech hudebních her. Ve spojení se společností iNiS je pak představila s hudební karaoke hrou Lips. Právě tyto mikrofony se svými pohybovými senzory a LED podsvícením, které pulzuje a bliká do rytmu, pomohly dostat Xbox 360 do pozice leadera na poli konzolové hudební zábavy.Nyní budou mít fanoušci zpívání možnost díky kompatibilitě mikrofonů jamovat i v ostatních hudebních hrách tak, jako nikdy před tím. Nejprve to bude u titulu “Guitar Hero Metallica”, který by se měl objevit v první polovině tohoto roku a následně v létě díky updatu i u “Rock Band 2.” Koncem roku se exkluzivně pro Xbox 360 objeví na trhu i další tituly, které budou kompatibilní s „Lips“ mikrofony.

Xbox 360 tak představuje a soustředí do jediného místa vše, co od hudby očekáváte. Můžete sledovat oblíbené videoklipy a poslouchat hudbu, nebo si zahrát na své oblíbené umělce díky titulům jako „Lips“, „Rock Band“ nebo „Guitar Hero“.