Lionhead připravuje dvě nové hry

Autor: Michael Davidík | 16.02.2009
Utajit připravovanou hru dá opravdu zabrat. Přesvědčil se o tom vývojářský tým Lionhead, který podle nejnovějších informací pracuje na dvou nových hrách, a nebudou to ledajaké hry, jelikož se má jednat o survival tituly. Tento vývoj praskl díky externí společnosti, která pro zmíněný vývojářský tým připravovala grafické podklady a artworky, které se samozřejmě dostali na internet i s informacemi o připravovaných hrách, což samozřejmě nám hráčům vůbec nevadí.

První titul by měl nést název Justice a jednat by se mělo o akci, kde se bude muset hráč skr
ývat, jelikož se vžije do role utečence, který chce očistit své jméno od špíny, jenž nikdy nespáchal.

 

Druhá hra se jmenuje Survivors , tento titul vezme hráče do do světa, který není takový, jaký by si každý přál, jelikož je po tragické katastrofě. Hlavním cílem v této hře je přežít.


Bude velmi zajímavé sledovat, jak se k celé situaci postaví Microsoft a zda konečně oficiálně tyto dva tituly ohlásí nebo bude dělat i nadále mrtvého brouka.

Vývojářský tým Lionhead má za sebou několik skvělých her, mezi které se řadí také Black & White, které mimochodem vyšlo na PC, a tak se dá předpokládat, že Justice i Survivors vyjdou na tuto platformu, ale určitě také na Xbox 360.