Flashová hra Arma II Hrajte o plnou PC verzi hry ARMA II.

Autor: Michael Davidík | 07.06.2009
 

Bohemia Interactive, tvůrci úspěšných a oceňovaných vojenských simulátorů Operation Flashpoint and ArmA: Armed Assault, ve spolupráci s firmou IDEA Games a.s. tímto oznamují vydání flashové hry ARMA II.


Krátký úvod do příběhu hry ARMA II je tak přístupný pro fanoušky, kteří touží poznat více o post sovětské republice Černarus, malé zemi, která čelí hrozbě občanské války.


Marek Španel, CEO Bohemia Interactive říké o nové flash hře “Studio Bohemia Interactive je znamé svým novátorským, originálním, přístupem při vývoji počítačových her. Naším záměrem bylo nabídnout fanouškům něco navíc, dodatečný obsah ze světa ARMA II, pomocí kterého můžeme oslovit tisíce hráču po celém světě a zkrátit jim čekání na vydání naší dlouho očekávané hry“.


Jako odměnu pro své fanoušky Bohemia Interactive tímto vyhlašuje soutěž. Během každého z následujících 5 týdnů, dva hráči s nejvyšším skóre v této flashové hře získají zdarma kopii hry Arma II (formou digitální distribuce).


ARMA II nabízí komplexní realistický vojenský simulátor zasazený do moderní doby. S jedinečnou možností svobody pohybu, akcí a taktiky, tato hra nabízí hráčům možnost zapojit se do rozsáhlého vojenského konfliktu, jako nikdy předtím.


ARMA II bude v České republice vydána 17. června exkluzivně pro PC. Nejnovější informace o hře jsou k dispozici na www.arma2.com