Fear 2: Project Origin v prodeji!

Autor: Michael Davidík | 16.02.2009
Pro všechny milovníky hororového mega úspěšného prvního dílu F.E.A.R. máme dobrou zprávu! Právě vyšlo jeho pokračování F.E.A.R. 2: Project Origin.

V pokračování F.E.A.R. 2: Project Origin potkáte inteligentnější nepřátele, lepší zbraně, nová místa i schopnosti – Project Origin opět přináší poutavý a napínavý příběh plný hororové akce, která začala již v prvním díle F.E.A.R.
Děj dílu druhého se začíná odvíjet krátce před skončením původní hry – zvláštní jednotka je zrovna na důležité misi, když město Auburn zasáhne nadpřirozený výbuch. Předchozí události vyústily v katastrofu nevídaného rozměru a vy se nacházíte přímo uprostřed. Silný příběh, který byl započat v minulém díle, se začíná odvíjet a postupně, ale rychle nabírat na obrátkách. Alma se totiž vrací a má pekelný vztek.


V PC hře F.E.A.R. 2: Project Origin máte možnost strategicky využívat prostředí, můžete zpomalovat čas v kritických situacích a musíte se prostřílet hordou nepřátel v podobě speciálně vycvičených vojáků, geneticky upravených klonů, ale i nadpřirozených monster. A samozřejmě budete čelit hrozivému hněvu Almy.

Grafický engine doznal značných vylepšení a přináší působivější vizuální efekty. Hra vám tentokrát nabídne i několik epických přestřelek v otevřeném prostředí, budete si moct zabojovat v obrněných transportérech, a dokonce si můžete zahrát i multiplayer.

Disk s hrou obsahuje i skvěle napsaný dokument, který zahrnuje veškeré informace o ději prvního dílu F.E.A.R. a zajímavé čtení o všech důležitých postavách a událostech, které jste mohli potkat a které v jeho pokračování potkáte. Také nabízí přehled nových zbraní a nepřátel.

Pokud si chcete na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru hry F.E.A.R. 2: Project Origin můžete si stáhnout demo na stránkách http://www.whatisfear.com/