Dokonalý dárek: PS3 s hrou nebo filmem

Autor: Michael Davidík | 21.12.2008

Dokonalý dárek: PLAYSTATION®3 (PS3™) s hrou nebo filmem a bezdrátovým ovladačem DUALSHOCK®3. Balíček s herní konzolí PS3 pro každého; stačí rozbalit, zapojit a ponořit se do světa her, filmů, hudby, videa, internetu a ještě mnohem víc.


Tento rok společnost Sony Computer Entertainment Europe způsobí v obchodech pořádnou nákupní horečku; a to díky nové nabídce balíčků PLAYSTATION®3 (PS3™), které z těchto Vánoc učiní pro celou rodinu nezapomenutelný zážitek. PS3 je multimediální systém, nabízející skvělé hry, filmy na nosičích Blu-ray Disc™ (BD), hudbu, video, bezplatné on-line hry, prostor pro fotografie, internet a mnohem víc – v jednom stylovém balení. Na výběr je několik balíčků PS3, přičemž každý obsahuje herní konzoli PS3 s pevným diskem s kapacitou 80 GB, film nebo hru a bezdrátový ovladač DUALSHOCK®3. Nejtěžším rozhodnutím těchto Vánoc bude rozhodnout se, který balíček si koupit!

PS3 je špičkový dárek pro rodiny ale i pro jednotlivce, protože dává dohromady kamarády ať už v jednom obýváku, nebo na síti PlayStation®Network. Zúčastněte se skvělých párty SingStar®, kdy se lidé setkávají, aby si spolu zazpívali do mikrofonu oblíbené hity. Je tu i hra LittleBigPlanet™, která vám umožní vytvářet celé světy a sdílet je s ostatními, kteří si v nich mohou hrát. PS3 je také bránou do sítě PlayStation Network, on-line služby, kde můžete stahovat hry, filmové upoutávky a další obsah. Zároveň se tu můžete virtuálně setkávat s přáteli, popovídat si s nimi nebo si s nimi zahrát různé hry on-line.

PS3 dokáže hrát i úlohu osobního mediálního centra, kam si můžete ukládat své hudební kolekce, fotografie a videa. Je to dokonalý doplněk každého obýváku – hlavně s doplňkem PlayTV, který vám umožní zaznamenávat a přehrávat vysílání bezplatné digitální televize.

Zde je seznam úplně nových balíčků PS3, které budou dostupné v předvánoční době:

MotorStorm® Pacific Rift Pack – Nejbrutálnější off-roadové závody pro ty, kteří milují rychlost a vzrušení

Závodní tahače, motorky, buginy, čtyřkolky, monstrózní vozidla a další stroje závodí na smrtelně nebezpečném a nepředvídatelném tropickém ostrově. Brutální off-road festival se vrátil a jediným pravidlem je závodit tvrději a bezohledněji než vaši protihráči.
Co získáte: PS3 s 80 GB pevným diskem, hru MotorStorm Pacific Rift a bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3
Doporučená maloobchodní cena: 9 990,- Kč

LittleBigPlanet Pack – pro hráče všech věkových skupin, kteří milují objevování, tvoření a sdílení

Dovolte, abychom vám představili hlavního hrdinu jménem Sackboy, roztomilou hvězdu nového titulu LittleBigPlanet. Proveďte jej světem dobrodružství a pomocí ohromujících nástrojů tvořte vlastní úrovně, které on bude později objevovat. Nahrajte své kreace do komunity LittleBigPlanet v síti PlayStation Network, a potom se vydejte prozkoumat to, co vytvořil někdo jiný.
Co získáte: PS3 s 80 GB pevným diskem, hru LittleBigPlanet a bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3
Doporučená maloobchodní cena: 9 990,- Kč

Resistance 2™ Pack – pro týmové hráče a velitele, kteří milují on-line akce s více hráči

Nabijte zbraň a vydejte se do boje proti obávané Chiméře – nebezpečné rase příšer, která ovládla Ameriku 50tých let. Je to příběh, který se dívá na historii z trochu jiného pohledu. S obrovským arzenálem, strašnými nepřáteli, režimem kooperace až pro osm hráčů a on-line hrami až pro 60 hráčů představuje toto pokračování hitu z roku 2007 opět něco nové – ukrojte si i vy z akčního koláče.
Co získáte: PS3 s 80 GB pevným diskem, hru Resistance 2 a bezdrátový ovladač DUALSHOCK3
Doporučená maloobchodní cena: 9 990,- Kč

SingStar Vol. 3 Pack – pro ty, kteří milují skvělé párty hity

Perfektní zábava pro každou novoroční zábavu - SingStar Vol. 3 vám umožní zazpívat a zatancovat si do rytmu hitů od legend jako Michael Jackson, Barry Manilow, Stevie Wonder a Aerosmith. Pokud chcete pořádně rozjet vaši párty, stačí vložit disk SingStar Vol.3 do své PS3 a vzít do ruky mikrofon. Kdo se odváží postavit se vlastním touhám?
Co získáte: PS3 s 80 GB pevným diskem, titul SingStar Vol.3, bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3 a mikrofony.
Doporučená maloobchodní cena: 9 990,- Kč

Movie Pack (Filmový balíček) – pro lidi, kteří milují filmy v kvalitě High Definition

Pokud sledování filmů v pohodlí vašeho obýváku berete opravdu vážně, máme tu balíček přesně pro vás. Kromě filmu 300 ve formátu High Definition na BD nosiči získáte i dálkové ovládání BD, které vám umožní ovládat vaše filmy pomocí ovládacích prvků a tlačítek, které určitě znáte ze standardních dálkových ovládání.
Co získáte: PS3 s 80 GB pevným diskem, film 300 na BD nosiči, bezdrátový ovládač DUALSHOCK 3 a dálkové ovládání BD. Vyžádejte si vaše dálkové ovládání BD u vašeho prodejce.
Doporučená maloobchodní cena: 9 990,- Kč

PlayStation Network Pack – pro nadšence zábavy, kteří chtějí na pevném disku PS3 uložit ještě více obsahu

Balíček představuje perfektní příležitost dát dohromady vaši velkou kolekci her, filmů a videí. Tento obrovský pevný disk s kapacitou 160 GB vám nabízí dvakrát více úložného prostoru pro vaše hry, hudbu, filmy, televizní vysílání, fotografie a stažený obsah. Balíček PlayStation Network Pack obsahuje i kupón na stažení čtyř herních titulů ze sítě PlayStation Network: komického dobrodružství Ratchet & Clank™: Quest for Booty, ultra realistického závodního titulu Gran Turismo 5 Prologue™, asteroidového šílenství Super Stardust HD™ a bláznivé akce s monstry The Last Guy™.
Co získáte: limitovanou herní konzoli PS3 s 160 GB pevným diskem, bezdrátový ovladač DUALSHOCK 3 a kupón na stažení čtyř skvělých her.
Doporučená maloobchodní cena: 10 990,- Kč

Dokonalé dárečky v podobě PS3 balíčků budou na pultech dostupné již brzy – závodníci, zpěváci, nadšenci filmů a kreativní typy se už určitě nemohou dočkat. Splníte někomu vánoční přání letos i vy?