Další herní Bond v roce 2010, ale…

Autor: Michael Davidík | 13.02.2009
Vydavatelská společnost Activision si je dobře vědoma vydělaných peněz díky poslednímu hernímu titulu s názvem James Bond: Quantum of Solace, a tak se není čemu divit, že již nějaký pátek plánují další díl, který byl podle slov hlavního šéfa odložen z konce letošního roku na rok 2010, což zase nebude až takový rozdíl, ale fanoušky agenta 007 to jistě zamrzí.

Hlavní šéf, tedy Mike Griffith toto odložení komentoval tak, že nechtějí vydat ve stejném období dvě velmi podobné akční hry, jako je šestý díl Call of Duty a James Bond.
Dále Griffith doplnil, že vývojářský tým Bizarre Creations (autoři Project Gotham Racing) chystá závodní hru založenou na konceptech Bonda, ale nebude se týkat žádného filmu s agentem 007. Tato závodní hra by měla vyjít ještě v letošním roce.

Bude velmi zajímavé sledovat počínání Activision s herní sérií James Bond, jelikož další film je zatím v nedohledu, a tak si autoři budou muset vymyslet vlastní příběh, anebo se nechají inspirovat staršími díly filmové série? Uvidíme…