Bolt – pes pro každý případ!

Autor: Michael Davidík | 24.01.2009
Walt Disney přichází letos s první novinkou – animovaným příběhem psa jménem BOLT a jeho kamarádů/nekamarádů.
Film BOLT bude mít premiéru 19. 2. 2008, ale CD Projekt uvede stejnojmennou PC hru na trh již začátkem února 2009. V tuto chvíli je PC hra právě ve výrobě.
Disney opět vsadil na odzkoušenou a stále oblíbenou klasiku – zvířátka. Roztomilý pes jménem BOLT ani netuší, že existuje něco jako klidný svět bez úkolů, misí a neustálého strachu o život svůj či jeho paničky Penny. Je to totiž seriálový hrdina se superschopnostmi, který žije pouze ve filmovém studiu – to je celý svět, který zná. Nedopatřením se mu ale podaří opustit brány studia, Hollywoodu a i Los Angeles. Na denní světlo se dostane až v New Yorku a tam postupně zjistí – ať už sám nebo s pomocí jím zajaté kočky Micky – že žádné superschopnosti nemá.
Spolu s Mickou a Bivojem, křečkem v plastové kouli a televizním maniakem v jedné osobě, se vydá na cestu napříč USA zpět za Penny. Musí jí zachránit a vytrhnout ze spárů zlosyna Kaliko.

PC hra kopíruje filmový příběh – jeho akční část – a vy, jako hráč v roli Penny či v kůži Bolta, pomáháte osvobodit otce Penny a zachránit svět před zkázou se zeleným okem jménem Kaliko. Využívat k tomu můžete právě psí superschopnosti nebo Pennino skvělé „kolečko“, které se hodí téměř v každé prekérní situaci.

PC hra Bolt vyjde začátkem února, je s českým dabingem a za cenu 799,- Kč/ 31,99 EUR. Předobjednat si jí můžete zde: www.jrc.cz