Blizzard připravuje další MMO hru

Autor: Michael Davidík | 13.02.2009
Blizzard je tvůrcem skvělého a nesmírně populární MMO RPG World of Warcraft a jak je vidět nebojí se ani vlastní konkurence, jelikož ve svém studiu připravuje další MMO, které sami nazvali "Příští generace MMO". A že to Blizzard myslí s další masivní multiplayerovou hrou vážně dokazuje i fakt, že jeden ze dvou hlavních designeru WoWka byl povolán ke spolupráci s novým týmem, který připravuje nové MMO. Designer Jeff Kaplan samozřejmě souhlasil a hned se pustil s vývojářským týmem do práce.„World of Warcraft bylo největší součástí mého života posledních šest a půl roku a je to opravu úspěch, který by nebyl možný bez obrovské komunity a právě proto jsem chtěl poděkovat všem našich hráčům, kteří došli s námi tak daleko.“ , vzkázal Jeff Kaplan na WoW fóru.

„Naše zkušenosti jsou díky World of Warcraft nesmírně obohaceni a tak věřím, že naše příští MMO bude ještě lepší.“, doplnil Jeff.

Není se čemu divit, že se Kaplan nebojí tvrdit o připravovaném MMO, že bude lepší než WoWko, jelikož právě World of Warcraft má neuvěřitelných 11,5 milionů aktivních předplatitelů, což je nehorázná suma peněz. Bude zajímavé sledovat s čím přijde Blizzard teď.