Halo 3: ODST - preview

Autor: Filip Kulka | 08.06.2009
Žánr:  XBOX  | Preview  | Akční
Multiplayer: ANO
Je libo datadisk do Halo 3?


Halo 3 : ODST je střílečka založená na first person perspektivě, odehrávající se přibližně dva týdny před událostí z Halo 3 ve fiktivním městě New Mombasa. Přestože hraní ODST nese silnou podobu s předchozími tituly Halo, hráč nepřebírá úlohu nadřazené lidské postavy tzv. vrchního velitele. Místo toho je upnutý sám na sebe jako voják OSN v již zmiňovaném městě New Mombasa. ODST známé pro jejich odvahu, chrabrost a nepříčetnost patří mezi nejzuřivější bezpečnostní vojáky OSN. Jsou pyšní na to, že se v každém nepřátelském boji nacházejí přímo v první jednotce. Vzhledem k tomu, že tito vojáci, také známý jako Orbital Drop Shock Troopers, nemají pokročilé brnění, reflexy ani sílu vrchního velitele, jsou náchylnější k dělostřelbě (hráči tedy budou nuceni jednat obezřetněji).


Halo 3: ODST


Všechny tradiční rysy multiplayeru Halo 3 budou zahrnuty do nové hry, včetně plnohodnotné integrace s Forge map editorem. Multiplayer bude obsahovat celkem 24 map, mezi kterými se budete moci pohybovat vesmírnými loděmi. Mapy se skládají z původních jedenáct Halo 3 map (Construct, Epitaph, Guardian, High Ground, Isolation, Last Resort, Narrows, Sandtrap, Snowbound, The Pit, Valhalla), dále je zde hrdinský balíček map (Foundry, Rat's Nest, Standoff), legendárních map (Avalanche, Blackout, Ghost Town). Dále je zde "Cold Storage" mapa a nakonec i mýtický balík map (Assembly, Orbital, and Sandbox; Citadel, Heretic, and Longshore).


Halo 3: ODST


V posledním herním traileru je představen režim nazývaný ´´přestřelka´´, v němž mají hráči za úkol převzít stále obtížnější vlny různých nepřátel, podobně jako v davovém režimu Gears of War 2. ´´Přestřelka´´ bude zahrnovat nové vyznamenání hráčů, stejně jako schopnost co-op s kapacitou až 4 spoluhráčů přes Xbox LIVE. Každý hráč má nastaven počet životů, pokud je všechny vyčerpá, hra se ukončí. Neexistuje žádný časový limit, žádný omezený počet kol ani maximální počet zabití.


Halo 3: ODST


Halo 3: odst. bude prodávána se dvěma set-disky. První disk bude obsahovat  mód kampaně, stejně jako přestřelku co-op módu, zatímco na druhém disku bude multiplayer mód s kompletní sadou Halo 3 map. Hra by se na trh měla dostat 22. září 2009.

Detaily

Platforma: XBOX
Multiplayer: ANO

Chcete vidět další Preview platformy XBOX? Přejděte na stránku XBOX Preview.