Delta Force se vrací ! - novinky

Autor: Jakub Dak | 07.12.2008
Žánr:  PC  | Novinky  | Akční
Multiplayer: ANO
Delta Force je zpět! Tato taktická akce se opět objeví na monitorech našich počítačů. Co od ní můžeme čekat se dozvíte zde!
Je to už více než 3 roky co jsme se naposledy vžili do kůže příslušníka speciálních jednotek a ve svižné taktické akci jsme sráželi na kolena teroristické organizace. Ovšem co si budeme nalhávat, už nám to párkrát zavánělo budgetem. Pořádná resuscitace by sérii jen prospěla, podobně jako u Tomb Raideru. Ale kdo ví jak to dopadne...

 Nový díl s podtitulem Angel Falls mají opět na starosti borci z Novalogicu, tudíž určitě nečekejte žádné brutální změny oproti předchozímu dílu. Zatím není o hře známo příliš mnoho informací, ale to, co již víme, si teď pěkně proklepneme:

1. Hra se bude odehrávat v Jižní Americe, konkrétně ve Venezuele a Kolumbii. Lze však očekávat, že zemí zmiňované země nebudou to jediné kam se podíváme. Celkový přesun z ohraného, blízkého východu hře jen prospěje a tropickém prostředí lépe vynikne nádherná grafika.

2. Vašimi nepřáteli budou především drogové kartely, jejichž vliv začíná nepříjemně zasahovat i do politiky. Podle prostředí hry můžeme docela přesně odhadnout i výbavu nepřátel. Kromě typických AK-47 se pravděpodobně setkáme i s brokovnicemi SPAS-12, ale určitě dojde i na těžší kalibry. Vaši výbavu bude zase tvořit například taktická M4 a různé pistole s tlumiči. Dojde samozřejmě i na noční vidění, různé dalekohledy a mnoho jiných blbůstek.

Delta Force se vrací !


3. Důraz bude samozřejmě kladen na taktiku, jejíž hratelná podoba v Angel Falls je téměř totožná s reálnou taktikou, kterou používají speciální jednotky. Ale nebojte se, nové Delta Force nebude jen taktickou hardcore záležitostí. Svižnou akci si užijí i občasní hráči a do hry bude zcela určitě zakomponována volba obtížnosti.

4. Ve hře bude celkem 12 misí, rozdělených do 3 kampaní. Zní to sice jako docela malý počet, ovšem zabere-li vám každá mise něco přes hodinu, bude to bohatě stačit. Podle některých spekulací bychom se mohli dočkat co-op módu pro 4 hráče, což zní celkem zajimavě a mohlo by to posunout hratelnost o něco výše.

5. Čeho se dočkáme určitě je masivní online multiplayer. Tvůrci z Novalogicu slibují online řežby pro neuvěřitelných 200 hráčů. Zní to opravdu nepředstavitelně a lákavě. Jen si představte ty bitvy. Mezi módy najdeme klasický DM, TDM, CTF atd.

6. Na scénu se určitě dostaví i dopravní prostředky. Kromě džípů a motorek si určitě zalétáme i v helikoptéře či sjedeme řeku na člunu. Kdo ví, třeba se ve hře objeví i jiné prostředky, zatím však počítejme jen se čtyřmi zmiňovanými.

7. Grafiku hry zatím není z čeho posoudit. Jelikož do vydání hry je zatím daleko, není k dispozici žádné gameplay video a renderované screeny nám toho opravdu moc neřeknou. Nezbývá než věřit tvůrcům, kteří jsou si vědomi nároků hráčů a tudíž slibují propracovanou, detailní grafiku se vším všudy.


Delta Force: Angel Falls by měl na naše monitory dorazit v následujícím létě, což je příjemná zpráva pro všechny, kteří se o prázdninách neoddávají vodním radovánkám a raději tráví čas ve společnosti svých PC. Jen doufejme, že nás nečeká prachobyčejný budgetový titul, kterých je už tak na trhu spousta.  

Detaily

Platforma: PC
Multiplayer: ANO

Chcete vidět další Novinky platformy PC? Přejděte na stránku PC Novinky.