Crime Life 2 - recenze

Autor: Luděk Vostřel | 07.12.2007
Žánr:  Free hry  | Recenze  | Akční
Představte si takové GTA: San Andreas s horší grafikou, ozvučením, méně možnostmi a zbraněmi. Crime Life je jasná volba
Po spuštění Crime Life 2 se ocitnete v malém městě, které čeká až se pustíte do krveprolití, autonehod a zločinu ve spoustě podob. Že už tu něco takového bylo? Ano, série Grand Theft Auto už něco podobného předvádí spousty let a každým dílem své gangsterské série nadchne své fanoušky toužící po životě drsňáka, jehož celodenní náplní je střílení, zběsilá jízda, vydírání a jiné nekalé praktiky z podsvětí. Crime Life 2 je vlastně parodií na poslední vydaný PC díl San Andreas a nijak se tím netají. Podobností je tu spousta, například obchod se zbraněmi Weapon nation, podobný seznam zbraní, nebo dokonce pár textur ze samotného San Andreas.


Grafika a zvuk

Grafika je čistě amatérská a to hře dosti ubližuje. Ale abych autorům nekřivdil, jsou to přeci jen nadšenci kteří to dělají pro zábavu a ne pro peníze. Hra je v 3D a při pozorném zkoumání zde naleznete hned několik textur z GTA: San Andreas. Zvuk na tom není o moc lépe než grafika, ale zvuků tu není nahráno zrovna málo. Auta, motorky i zbraně mají své specifické zvuky a i když nejsou v kdovíjaké kvalitě, hře dodávají šmrnc.


Něco málo o hraní

Crime Life je poměrně zábavné hraní, ale bohužel jen krátkodobé, protože každého po chvíli omrzí honičky s dementní policií a jízda s pár auty a raději si zapne některé GTA. Kdyby autoři vymysleli nějaký příběh který by hru prodloužil, tak by udělali rozhodně dobře. Jinak se totiž CL 2 hraje dobře a jízda s několika licenocvanými vozy které mohou i bouchnout není špatná. Nejzábavnější je ale létání s vrtulníkem, se kterým se dopravíte kam chcete za malou chvíli. Kromě toho si můžete ve Weapon Nation pořídit za peníze vámi zabitých nešťastníků docela silné zbraně a vlítnout na policii, která je tak tupá, že na Vás střílí z takové dálky, že o ní vždy víte předem.


In the end

Zábavná, ale krátká to je hra Crime Life 2. Ač špatná grafika a nulový příběh, je nutno ji ocenit, autoři ji totiž tvořili v obyčejném Game makeru. Pokud máte rádi GTA, rozhodně si ji vyzkoušejte.

Detaily

Platforma: Free hry

Chcete vidět další Recenze platformy Free hry? Přejděte na stránku Free hry Recenze.