PodCast #1 - první vánoční speciál - ostatní

Autor: Karel Kreml | 23.12.2007
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Homepage: www.comepod.cz
První a jedinečný PodCast našeho serveru je tu. Nudíte se čekáním na večer? Zasmějte se s námi!
Jak jsme před několika dny jen tak zběžně předesílali v horké zprávě, tak jsme i splnili. Na svět právě dnes vykoukl první PodCast serveru Gamesport.cz. Někdo by možná mohl namítat, že to už provozuje jiný web a tohle bude prachsprostá kopie – nicméně ano, nejsme originální názvem (popravdě řečeno, v Čechách první PodCast nevznikl), ale provedením. Nebereme totiž tuto formu, kterou se vám snažíme něco sdělit, čistě jako zpravodajskou, nýbrž se bavíme o videohrách, vyléváme si na ně zlost či je chválíme a sdělujeme si navzájem naše pocity při hraní.

Disponujeme vysokou kvalitou audio záznamu, ale to, zda utrpíte psychickou újmu při poslechu, vám zaručit opravdu nemůžeme. Nezbývá vám nic jiného, než se přesvědčit sami. V tomto prvním, dlouhém díle probereme pravděpodobně ty největší hitovky poslední doby, mezi které patří například Bioshock, Crysis, Call of Duty 4 a další, přičemž se zmíníme i o nadcházejících hrách, jako je třeba dlouho očekávaná Mafia 2.


Uvítáme jakékoliv vaše rady, připomínky a náměty. Pište buď pod tento příspěvek, a pokud nejste na našem serveru zaregistrovaní a přesto byste nám něco chtěli sdělit, využijte jeden z těchto mailů: karel.kreml@gamesport.cz nebo jan.vondrasek@gamesport.cz. Za jakékoliv případné komentáře děkujeme a předem je vítáme! Zároveň bychom vás chtěli požádat, abyste nám pomohli s nějakým výběrem streamu, přes který bychom mohli „vysílat", jelikož třeba aktuální stažitelná verze pro někoho nemusí být zrovna nejlepší volbou.

-PodCast #1 stahujte zde-

Alternativní mirrory
-----
-
Rapidshare.com
- Edisk.cz

Velikost: 39 MB

Délka: hodina a devět minut (přiznáváme, poněkud delší, ale to proto, že se jedná o první vydání a her je plno, další již budou znatelně kratší, jak budete chtít)

účinkují: Jan Vondrášek, Karel Kreml a Rex
úprava: Rex a nepatrně Honza


Celá redakce Gamesportu Vám přeje hezké Vánoce, plno dárků a šťastný nový rok (a hlavně ať se PodCast líbí)!

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.