Nové RPG od tvůrců Dungeon Siege - ostatní

Autor: Filip Němec | 07.07.2007
Žánr:  PC  | Ostatní  | Závodní
Multiplayer: NE
Kdo by neznal Gas Powered Games, tvůrce her, jako jsou Dungeon Siege, Supreme Commander a mnoho dalších. Americká divize společnosti SEGA oznámila, že právě s vývojáři z Gas Powered Games pracují na novém akční RPG z vesmírného prostředí Space Siege. Zemi zničila neznámá mimozemská civilizace, ovšem těsně předtím stačila odletět ze Země lidská vesmírná loď Armstrong, na jejíž palubě se nalézají poslední představitelé lidské rasy. Vy se ujmete role Setha Walkera. Z této zdánlivě bezvýchodné situace se dá vybruslit jedním, opravdu těžkým způsobem – obydlet novou planetu a tam opět pozvednout lidskou rasu (doufejme, že umějí klonovat, jinak se modleme aby měli na palubě aspoň jednoho jedince něžného pohlaví) Hra bude obsahovat stovky NPC postav, jejichž činy a odpovědí se budou měnit podle příběhu a vašich činů. Jen samotný příběh má být podle vývojářů velmi působivý a v jistých věcech dokonce i revoluční. Hra vyjde jen pro majitele PC a to v prvním čtvrtletí příštího roku.

Detaily

Distributor: 
Platforma: PC
Multiplayer: NE
Doporučená konfigurace: 
Hratelnost:
0%
Grafika:
0%
Zvuk:
0%
Výsledný dojem:
0%
Celkové hodnocení:
0%

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.

Přidat komentář

K článku zatím nebyl vložen žádný komentář.

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Boje v Ni no Kuni: Wrath of the White Witch (PS3) 10.07.2012 | Nejnovější gameplay trailer na přibližuje souboje v netradičné hře Ni no Kuni.
více >
Hodnocení hry Endless Space (PC) 09.07.2012 | Podívejme se, nakolik se oplatí jít do této strategické hry.
více >
Pět her, které byly horší, než předešlé díly (PC, PS3, Xbox 360) 08.07.2012 | Následovník se holt někdy nedokáže vyrovnat originálu...
více >
Spec Ops: The Line - Multiplayer Trailer (PC, PS3, Xbox 360) 07.07.2012 | Podívejme se na multiplayer hry Spec Ops: The Line.
více >
Jak se daří hardware-u ve světe? (PS3, Xbox 360, Wii, 3DS, DS, PSP, PS Vita) 06.07.2012 | Podívejme se, jak dobře se daří konzolám prodávat.
více >
Pokémon rozemlel konkurenci na prach (PC, PS3, Xbox 360, 3DS, DS) 05.07.2012 | Svědčí o tom celosvětové odhady prodaných her, ve kterých Pokémon Black/White 2 jednoznačně dominuje.
více >
více >

Online hra
pro dnešní den

Zahrajte si také:
Akční hry, Logické hry, Simulátory
Kategorie článků:
Žánry her:
Přidat do oblíbených