Loco Roco 2 - novinky

Autor: Radek Micopulos | 23.07.2008
Žánr:  PSP  | Novinky  | Akční
Proveďte LocoRoco přes 25 nových šílených úrovní a bojujte proti zlu skvělou hudbou.

Milé postavičky LocoRoco se vracejí na PSP™ (PlayStation®Portable) v pokračovaní LocoRoco™2 od společnosti Sony Computer Entertainment Europe. Tentokrát se vydaly vstříc hudebnímu dobrodružství a chtějí zachránit planetu před zlou hudbou, která ji chce zničit. LocoRoco žily v harmonii na své vzdálené planetě. Náhle je však znovu přepadla krutá armáda Moja, která s sebou přinesla strašlivou skladbu, která vysává ze všech živých věcí veškerý život. Malí LocoRoco musí znovu zachránit svoji planetu a tentokrát bude jejich zbraní skvělá hudba.

Pomocí tlačítek vašeho PSP naklápíte svět LocoRoco vpravo a vlevo, čímž pohybujete těmito maličkými, jakoby želatinovými kuličkami, a pomáháte jim tak sbírat hudební noty a nástroje po celé krajině. Novinkou je dokonce i výlet pod vodní hladinu. Sbíráním hudby se LocoRoco naučí zpívat nádherné písně, které ochrání jejich planetu před zničením zlou hudbou armády Moja.

Písně malých LocoRoco budou stále živější a hlasitější. Vezměte hudební notu a přibude další zpěvák; vezměte nástroj a přibude další bubeník. Čím více posbíráte, tím více hudebního mistrovství LocoRoco pod vaší taktovkou předvedou. Je to jako komponovat vlastní LocoRoco muzikál na svém PSP!

Hrajte ve 25 nových a úžasných úrovních; čeká na vás šest nových mini her s množstvím skrytých výzev, včetně hry pro čtyři hráče v režimu Ad-hoc. Vaši LocoRoco mají k dispozici množství nových pohybů, mohou skákat po stéblech trávy, šplhat po vnitřních stěnách mušlí, plavat pod vodou a samozřejmě zpívat! Na své cestě také potkávají úplně nové tajemné postavy, které je přinutí rozhodnout se: jsou to přátelé, anebo nepřátelé?

LocoRoco 2 nepředstavuje jen hudební pochoutku – hra je díky své barevnosti a jednoduchému uměleckému stylu doslova pastvou pro oči. Stejně jako původní hra nabízí i LocoRoco 2 unikátní herní zážitek; snadno se ovládá, je okamžitě návyková a určitě hned, jak si začnete prozpěvovat spolu s hudebním doprovodem, dostanete perfektní náladu! LocoRoco 2 už brzy přijde do Evropy; mezitím se dobře nalaďte a vyzkoušejte mnoho zábavy a hraní na adrese www.locoroco.com

Zdroj: http://www.playstation2.cz/

Detaily

Platforma: PSP

Chcete vidět další Novinky platformy PSP? Přejděte na stránku PSP Novinky.