Zahrajte si Crysis Wars zdarma

Autor: Michael Davidík | 09.04.2009
Noví hráči si mohou od 9. do 17. dubna bezplatně vyzkoušet kritikou vysoce hodnocený multiplayer známého akčního hitu a získat kompletní kompilaci Crysis s názvem Crysis Maximum Edition, která vyjde 5. května.

Společnosti Electronic Arts a Crytek GmbH oznámily start období bezplatného zkušebního přístupu do Crysis Wars®*, multiplayeru hry Crysis Warhead®. Tato, řadou cen ověnčená, střílečka z pohledu první osoby původně vyšla loni na podzim. Počínaje dneškem se mohou hráči zapojit do Crysis Wars** online bezplatně, přičemž přístupné jsou všechny tři akcí napěchované multiplayerové módy a 23 map. Bezplatné období potrvá do pátku 17. dubna 2009.

Účelem tohoto bezplatného testu je seznámit hráče s charakteristickým stylem akce a grafikou, kterou nabízí jen série Crysis®. Pro ty, kteří budou mít zájem o více, než jen o pouhý vzorek, pak EA a Crytek vydají Crysis® Maximum Edition, což je kompilace všech tří her Crysis v jediné krabici {Crysis, Crysis Warhead a Crysis Wars}. Její prodej bude zahájen 5. května 2009 za doporučenou MOC 1199 Kč. Crysis Maximum Edition představuje vrcholný zážitek s Crysis.


„Když před sedmi měsíci vyšly Crysis Wars, jedním z našich největších úkolů bylo, postarat se o udržení podpory naší rostoucí multiplayerové komunity,“ uvedl Cevat Yerli, výkonný ředitel a prezident společnosti Crytek. „Jsme přesvědčeni, že se podařilo náš závazek vyplnit nejen vydáním nového obsahu, oprav a výkonného MOD SDK, ale také pokračujícími nabídkami na bezplatné testování."

Crysis Wars podporuje zápasy až pro 32 hráčů a obsahuje tři různé herní módy: InstantAction, frenetický deathmatch, rozšířený o sílu nanoobleku, PowerStruggle, hardcorový týmový mód a TeamInstantAction, mix zběsile rychlé akce a týmové kooperace.

K dispozici je nyní i výkonný editor společnosti Crytek MOD SDK, s jehož pomocí si hráči mohou designovat vlastní mapy a modifikace Crysis Wars v single i multiplayeru.  Všechny multiplayerové mapy, vygenerované hráči, budou v průběhu bezplatného zkušebního období celé komunitě volně dostupné.