World of Warcraft: Wrath of the Lich King CZ premiéra

Autor: Michael Davidík | 20.10.2008
Hlavní půlnoční premiéra datadisku World of Warcraft: Wrath of the Lich King se uskuteční v prodejně Electroworld v nákupním centru Metropole Zličín v Praze v noci z 12. na 13. listopadu. Úderem půlnoci budete vpuštěni dovnitř a již v 0:01 dne 13. listopadu 2008 se budete moci stát šťastnými majiteli dalšího rozšíření této MMORPG hry a stoupat až na úroveň osmdesát. V prodeji bude také omezený počet kusů sběratelské edice. Pokud se objevíte mezi prvními 100 kupujícími, získáte tričko World of Warcraft, prvních 500 kupujících dostane k zakoupené hře plakát a probíhat budou soutěže i o další ceny s motivem World of Warcraft. Vítáni jsou zákazníci oblečení ve stylu světa World of Warcraft. Pokud vás zástupci CD Projektu a Electroworldu vyberou za nejstylovějšího představitele některé z postav, ušetříte. Sběratelskou edici totiž budete mít jistou ještě před otevřením bran prodejny Electroworld a ceny získají i další dva zdařile oblečení fanoušci.

Aby vám čekání na půlnoc lépe utíkalo, připravili jsme pro vás už od 22:30 program. Co všechno bude jeho součástí, se dozvíte z dalších tiskových zpráv a z webových stránek hlavní půlnoční premiéry - www.cdprojekt.cz/wotlk. Už nyní vám však můžeme prozradit, že ti, kteří se zaregistrují na webových stránkách www.cdprojekt.cz/wotlk a na premiéru dorazí, budou zařazeni do bohaté tomboly o sběratelskou edici World of Warcraft: Wrath of the Lich King a spoustu dalších cen.

Ze Zličína budou po půlnoci posíleny autobusové spoje, takže se nemusíte bát ani komplikované dopravy. Více informací se budete průběžně dozvídat na www.cdprojekt.cz a www.cdprojekt.cz/wotlk
Zdroj: CD Projekt Czech s.r.o.