Spore: Galactic Adventures koncem června

Autor: Michael Davidík | 25.03.2009
První významný přídavek do Spore s názvem Galactic Adventures vyjde 23. Června letošního roku exkluzivně na PC, potvrdila společnost Electronic Arts zástupci Joystiq.

Spore Galactic Adventures obohatí původní „vesmírnou hru“ Spore o velké množství nových prvků a funkcí. Hráči se budou moci teleportovat na povrchy planet, hrát dobrodružné mise a vůbec poprvé si také vymýšlet vlastní dobrodružství. Za každé úspěšně dokončené původní dobrodružství budou moci získat odměnu v podobě speciálního doplňku, jako je například Energetická žiletka, Úžasný šarm, Raketový skok a další. Budou se probojovávat např. k triumfu Válečníci nebo tančit s novými přáteli Pěvci apod. S téměř neomezeným počtem uživateli vytvořených dobrodružství na ně čekají netušené zážitky. „Editor dobrodružství“ ve Spore Galactic Adventures jim poskytne všechny potřebné nástroje k navrhování vlastních misí

V letošním roce se ještě můžete těšit na přídavky s názvem Creature Keeper (PC), Hero (Nntendo DS) a Hero Arena (Nintendo DS).