Připravuje se Boom Blox Bash Party

Autor: Michael Davidík | 30.01.2009
V loňském roce se na platformě Wii objevil zajímavý arkádový titul s názvem Boom Blox od Stevena Spielberga a společnosti Electronic Arts. Jelikož hra zaujala spoustu hráčů a byla herním publikem dost dobře přijata, rozhodli se EA a Spielberg vytvořit pokračování, které dostalo název Boom Blox Bash Parky a podle dosavadních informací se od svého staršího bratříčka nebude v základu moc lišit. Hráči se mohou především těšit na 400 nových úrovních a bohatší multiplayerové možnosti. Ve hrách se stále častěji objevuje možnost stahovat si nový obsah, něco podobného nebude chybět ani v Boom Blox Bash Party, jelikož podle tiskové zprávy si hráči budou moci stahovat nové úrovně.

“Víme, že rodiny a jejich přátelé si užívali hraní původního Boom Blox opravdu hodně naplno a společně, proto neváháme a tvoříme ještě lepší multiplayerový herní zážitek,“ doplnil v tiskové zprávě producent Stev Spielberg.

Pokud se ptáte, kdy se Boom Blox Bash Party dočkáte, tak věřte, že již letos na jaře si budete moci vychutnat hraní se svou rodinou a přáteli ještě lépe.