Nová serie CDProjektu Podle filmu.

Autor: Michael Davidík | 02.12.2008


Podle filmu
je úplně nová série od společnosti CD Projekt, která je zaměřena nejen na tituly, které vznikly na základě
filmu (jak již název napovídá), ale také na tituly, které vznikly podle TV seriálu, komiksu apod.
Série Podle filmu je určena pro milovníky nebo milovnice filmových či seriálových příběhů zpracovaných do PC hry. Můžou zde opět zažít příběhy se svými oblíbenými filmovými či seriálovými hrdiny. Série Podle filmu je v jednotném vizuálu a za báječnou cenu 399 Kč/15,99 EUR nebo 481,60 SK .
Většina PC her je v češtině, některé jsou s českými titulky. Na namluvení her, jež jsou uváděny s dabingem, se většinou podíleli herci známí ze stejnojmenných filmů. Proto neváhejte a vydejte se na nová dobrodružství se svými oblíbenými a známými hrdiny!
Nejen podle filmu je přidružená edice k sérii Podle filmu. Budou zde PC hry, které nevznikly na základě filmu či seriálu. V této chvíli je v této edici zatím jen jedna hra, ale postupně se bude rozšiřovat. Série Nejen podle filmu je v jednotném vizuálu a za báječnou cenu 399 Kč/15,99 EUR nebo 481,60 SK . Většina PC her je v češtině, některé jsou s českými titulky

Přehled titulů ze série Podle filmu:

- Disney Princezna: Kouzelná cesta
- Ratatouille
- Power Rangers: Super Legends
- Asterix a Olympijské hry
- Bratz 4 Real
- Zlatý kompas

Přehled titulů ze série Nejen podle filmu:

- Fashion:Škola módy

Série Podle filmu a Nejen podle filmu vyšly dne 19.11. 2008, za 399 Kč v ČR a za 15,99 € / 481,60 na Slovensku. Více informací naleznete na http://www.cdprojekt.cz/podlefilmu .