High School Musical 3: Senior year DANCE!

Autor: Michael Davidík | 06.11.2008
Fenomén jménem High School Musical, který ovládl Ameriku a nejen tento kontinent, se už příští týden dočká i své první PC podoby. Bude to sice o něco dříve, než se v kinech objeví film Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (oficiální filmová premiéra je plánovaná na 4. 12. 2008 v ČR), ale vzhledem k velkému zájmu o tento brand i u nás uděláme výjimku a hru vydáme téměř o měsíc dřív, než bude stejnojmenný film oficiálně uveden v kinech.

PC hra pod názvem High School Musical 3: Senior year DANCE! je podle třetího dílu tohoto mega úspěšného muzikálu a hráči si v ní mohou vyzkoušet taneční kreace a rozvlnit své tělo na 30 písní z muzikálu. Z každého dílu zazní 10 songů, originálně složených právě pro tento muzikál.

Vyskočte a vrhněte se do víru tance po boku Troye, Gabrielle, Sharpay, Ryana, Chada a Taylor, nebo si vytvořte vlastní jedinečnou postavu. Protančete se i k bonusovým písním, oblečení a různým dalším doplňkům, které ještě více umocní zážitek z této hry.

Balení PC hry obsahuje ještě navíc dárek – svítilnu v podobě přívěsku na klíče s obrázkem jednoho ze tří hlavních hrdinů muzikálu (viz příloha), pohlednici s autogramy všech hlavních představitelů a ve spolupráci s Disney Mobile Centre má každý majitel PC hry možnost stáhnout si zdarma originální tapetu do mobilního telefonu s Troyem a Gabrielle, plus vyzkoušet minutové demo JAVA hry High School Musical 3.

PC hra High School Musical 3: Senior year DANCE! vyjde již příští týden, v české verzi za cenu 799 Kč/31,99 EUR nebo 963,60 Sk.

Zdroj: Tisková Zpráva CD Projekt