Fan-Fotbal.cz

Autor: Michael Davidík | 04.01.2010
Pět dní před Štědrým dnem, spatřil světlo světla specializovaný internetový obchod FAN-FOTBAL.cz. V něm nejen fanoušci portálu vFotbal.cz naleznou nepřeberné množství zboží o jednotlivých klubech Premier League, Serie A, Bundesligy a La Ligy. Nechybí ani sortiment s reprezentační tématikou. Pojďte s námi na krátkou prohlídku obchodu.


Největší pozornost je věnována týmům z anglické nejvyšší soutěže, která je právem považována za nejkvalitnější na světě. Nejvíce fanoušků má v tuzemsku "velká čtyřka", čemuž odpovídá také nabídka FAN-FOTBAL.cz. Kromě fanoušků Arsenalu, Liverpoolu, Manchesteru United a Chelsea ovšem nepřijdou zkrátka ani příznivci dalších celků.

Zejména dresy jednotlivých klubů (v domácí i venkovní variantě) naleznete v rubrice Bundesliga. Cena originálních dresů se pohybuje již od 1.719 Kč. Ačkoliv španělská nejvyšší soutěž má vždy jen dva favority (Barcelonu a Real), v sortimentu FAN-FOTBAL.cz naleznete suvenýry také o jiných klubech.

Obdobně naleznete pod záložkou Serie A zboží jak o velkoklubech typu AC a Inter Milán, ale také například o Laziu Řím.

Z propojení FAN-FOTBAL.cz a vFotbal.cz budou samozřejmě těžit také čtenáři tohoto portálu, kteří kromě upozornění na nejzajímavější novinky v sortimentu obchodu budou moci využít také například slevy na jednotlivé výrobky.