Call of Juarez: Bound in Blood – pistolníci přicházejí

Autor: Michael Davidík | 26.02.2009
Francouzská vydavatelská společnost Ubisoft zveřejnila dnes podrobnosti o své připravované akci, která nese název Call of Juarez: Bound in Blood. Podrobností okolo samotného příběhu není mnoho, ale je oficiálně potvrzeno, že hráči si budou moci vybrat mezi dvěma pistolníkama, a to buď mohou hrát za Raye, nebo za Thomase. Tyto dvě postavy mají odlišné vlastnosti a podle informací by měl každý být lepší na něco jiného. Například jeden z těchto dvou drsných chlapů bude ovládat boj z blízka a druhý z dálky.

Multiplayerové módy budou založené na týmové akci a nebude chybět ani deatch match, kde hraje každý sám za sebe a každý se snaží zabít každého. Čím více hráčů v tomto módu zabijete, tím více získáte.

S touto hrstkou informací se objevily nové obrázky a vůbec první trailer, který přiblíží atmosféru divokého západu.
      


Call of Juarez: Bound in Blood je propracovanější verze prvního dílu - Call of Juarez, jenž byl k dostání již v roce 2007. Nový díl s podtitulem Bound in Blood bude nabízet mnohem lepší grafické zpracování, propracovanější příběh a snad i lepší ovládání. Zda se to povede Ubisoftu nebo ne, zjistíme v létě letošního roku, kdy by se hra měla podle plánu objevit na trhu. Zatím byla oznámena pouze PC verze, ale určitě se dočkají také hráči Xboxu 360 a PlayStation 3.