Jaké herní tituly nadělit pod stromeček? - ostatní

Autor: Karel Kreml | 09.12.2007
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Připravili jsme pro vás takového mini průvodce haldou všech videoher, který vás upozorní jen na těch pár největších pecek, které by neměly minout vás nákupní košík.
Osobně nemám rád ten veškerý shon před Vánoci. Co koupit a nekoupit babičce, bude tenhle kuchyňský spotřebič pro paní domu dostačující, neuvedu zlatým řetízkem tu hezkou slečnu do rozpaků… Opravdu je to za trest, vybírat to nejvhodnější pro nějakou osobu, a to nejen mezi těmi zmíněnými „normálními" věcmi. Koho by napadlo, že někdo může mít problémy s vybráním dárku ve formě nějakého videoherního titulu? Přeci nekoupím za horu peněz nějaký pahýl kamarádovi pařanovi, který po dvou minutách hraní sklopí oči a utrousí něco jako „díky, no…" a vrátí se k předchozí činnosti. I zde někdo může mít problémy, když třeba hru sám nemohl vyzkoušet, byť o ní jen slyšel, ať už se jedná o jakoukoliv platformu.

Někdo se na dárky může zcela vykašlat, a jak říká přísloví, kdo si počká, ten si počká, nechá hlavu stále chladnou a do obchodu zajde až třiadvacátého prosince. Uznejte, že to je špatně. Když něco koupit, tak ať to za to potom stojí.

Bioshock - jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Hutná atmosféra dokáže udržet na židli i ty nejvíce náročné hráče. Vstupujete do podmořského světa, abyste zjistili, že se musíte dostat ven. Absolutní jednička na trhu akčních her.

(
recenze, platformy: PC, X360)

Crysis - graficky se hra drží na absolutní špičce našeho herního světa. Pokud vlastní hráč výkonější PC, dočká se úžasné vizualizace. A nejen to, nalákat by vás mohl dobrý děj a hratelnost.

(platformy: PC)


Assassin's Creed - nejen herní producentka Jade Raymond by nás na tento titul mohla nalákat. Příběh se odehrává za dob třetí křížové výpravy, kde se zabiják Altair protlouká svými úkoly, které si vybojovaly srdce statisíců hráčů.

(platformy: X360, PS3, na začátku příštího roku i PC)


Zaklínač - vydařená RPG (Role Playing Game) tvořená podle povídek Andrzeje Sapkowského, ve které se budete po zajímavých lokacích protloukat hlavním hrdinou, zaklínačem, Geraltem z Rivie, mistrem všech bojových umění týkajících se meče a alchymistických lektvarů. Hře nechybí kompletní česká loklizace (dabing + titulky).

(platformy: PC)


Orange Box - vývojářská společnost Valve vydala (oranžový) balík pěti her, Half-Life 2, Episode 1, Episode 2, Team Fortress 2 a Portal, přičemž zmiňované tři poslední hry tímto vydáním zahlédly poprvé světlo herního světa. Výborné hry za bezva cenu.

(
recenze Half-Life Episode 1, recenze Portal, platformy: PC, zanedlouho i na PS3 a X360)


Call of Duty: Modern Warfare - další z řady CoD, ovšem zcela v jiném pojetí, a to v dnešním. Tedy abyste pochopili, děj se již nemotá kolem druhé světové války, ale pojednává o dnešním světě, plném teroristů, kteří jsou opravdovou hrozbou. Skvělá střílečka, která nesmí chybět nikomu, kdo jednou okusí, nepřestane.

(
recenze, platformy: PC, PS3, X360)

World in Conflict - smyšlený děj této RTS se odehrává v 80. letech 20. století, kdy proti sobě vší vojenskou technikou bojuje USA a SSSR. Vše je velmi reálné a hra disponuje dobrou hratelností.

(platformy: PC, později X360)


FlatOut 1 + 2 GOLD - dvojice úspěšných závodních her, které jsou po okraj plné úžasné demolice a parádních závodů v různých lokacích. Nechybí bláznivé minihry a výborný multiplayer, který je po čase více než návykový.

(
videorecenze FlatOut 2, platformy: PC, PS2, X360)


Myslíte si, že nám zde nějaký titul chybí či byste chtěli i vy doporučit něco jiného? Své náměty napište do spodní diskuze. Zajímavé návrhy mohou být doplňeny do tohoto článku.

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.