World of Warcraft: The Burning Crusade

Kategorie:  PC  | Online
Multiplayer: NE
World of Warcraft: The Burning Crusade je skvělý datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc.

World of Warcraft: The Burning Crusade je skvělý datadisk k mnohokrát oceněné masivní multiplayerové RPG od Blizzardu. Známému hernímu světu dodává nový rozměr – obohacuje jej o nové rasy, země, bojiště, povolání, předměty a ještě mnohem víc. Od porážky Burning Legions u Mount Hyjal již uplynulo pár let a národy Azerothu se stále snaží vzpamatovat z utrpěných ran a příkoří. Hrdinové z hordy i aliance začali objevovat nové země. Prošli dokonce i temným portálem, který je zavedl do nových zemí za hranicemi známého světa. Najdou tu přátele, nebo nepřátele? Jaká nebezpečí a odměny tu na ně čekají? A co budou dělat, pokud zjistí, že domněle poražení démoni se vrátili a chtějí znovu obnovit své hrůzné tažení známé jako Burning Crusade?


Záznamy na kartě World of Warcraft: The Burning Crusade


World of Warcraft: The Burning Crusade

PC  |  Preview  |  RPG
WoW je dnes už nejrozšířenější MMORPG hra u nás i ve světe a tak se Blizzard rozhodl vydat datadisk k této hře. Čeho se zde dočkáme a čeho naopak ne ? Má smysl tento datadisk kupovat? Odpovědi na tyto otázky hledejte v tomto článku...
více >
« Předchozí Další »
1 2 3 4 5