ComePod #3 - ostatní

Autor: Karel Kreml | 06.03.2008
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Homepage: www.comepod.cz
V pořadí již třetí vydání našeho ComePodu v čele s Karlem Kremlem a Honzou Vondráškem!
Opět zdravíme a vítáme všechny posluchače našeho podcastu, jež vydrželi přes celý měsíc a znova se nás chystají poslechnout.

Kromě nesmyslného tlachání kolem máme pro vás zase plno našich zážitků, poznatků a kritik z námi odehraných titulů, jak na konzole, tak i PC. Patří mezi ně například Hour of Victory, Assasin's Creed verze na DS, Burnout Paradise a pár dalších, pro nás zajímavých her.

Samozřejmě již v minulém vydání byla zavedena soutěž, takže jsme z vašich mailů vylosovali jednoho výherce (jeho jméno zazní v podcastu samotném), který od nás získává zmiňovanou hru na Nintendo DS Resident Evil Deadly Silence, triko s motivem God of War a praktickou klíčenku s logem známé herní platformy Playstation 3.

I tentokrát jsme pro vás připravili stejnou soutěž, její znění uslyšíte v podcastu, a když odpovíte správně, můžete se dočkat další originální hry (zatím neupřesněno), praktických věcí pro herní pařany a kšiltovky s logem Playstation 3. Vaše odpovědi na soutěž společně s vaší adresou posílejte na karel.kreml@gamesport.cz, a to nejpozději do 25. března. Výherce bude zmíněm v dalším podcastu, tedy přibližně za měsíc.

ComePod #3 stahujte zde!

Interní reklama


www.comepod.cz

Web našeho podcastu již brzy...Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.