ComePod #2 - ostatní

Autor: Karel Kreml | 27.01.2008
Žánr:  PC  | Ostatní  | Akční
Homepage: www.comepod.cz
Podruhé vám přinášíme PodCast našeho serveru, již se jménem ComePod a SOUTĚŽÍ o bezva ceny!
S největší pohodou na srdci a hlavně v ústech jsme pro vás idilicky připravili další PodCast našeho serveru. Tentokráte již s vlastním názvem ComePod (čti: kompot) a se soutěží, jejíž pravidla raději sepíšeme i zde.


Jak a o co soutěžíme


Aneb s písní na rtech dojdeš nejdál. Někde v průběhu ComePodu nastane chvíle pro soutěž, která probíhá tím stylem, že vám pustíme nějakou část písničky, soundtracku ze hry... a vy musíte uhádnout, z jaké hry vlastně pochází. Jestliže uhádnete správný název, své odpovědi s vaší adresou posílejte na známé e-maily tvůrců karel.kreml@gamesport.cz či jan.vondrasek@gamesport.cz a to maximálně do 20. února 2008.

Soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s firmou Sony. Soutěžíme o mnoho praktických předmětů a první místo čeká hra! Nic přesnějšího prozrazovat nebudeme, vše totiž zazní v ComePodu samotném.

Výsledky soutěže se dozvíte v příštím ComePodu číslo 3, který vyjde někdy po uzávěrce soutěže, tj. po 20. únoru. Všem soutěžícím držíme palce!

Samozřejmě, stejně jako obvykle jsou hlavní náplní ComePodu videohry, tentokrát převládaly hlavně ty konzolové. Vítáme všechny vaše nápady, názory, kritiku, nicméně teď vám přejeme pěkný poslech.


Alternativní mirrory
------------------
-
Rapidshare.com
- Edisk.cz
- Uloz.to

Detaily

Platforma: PC

Chcete vidět další Ostatní platformy PC? Přejděte na stránku PC Ostatní.